Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretne valaki ismerkedni?

Szeretne valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés

A kérdés ebben a formában nyilván hülyeség, hiszen ki ne akarna ismerkedni?😅 Mivel ez egy anonim oldal, kéne írnom valami frappánsat figyelemfelkeltés céljából, na meg hogy ne legyen kamu szaga a kérdésnek, de inkább személyesen mesélek magamról.

Két paramétert adnék meg elöljáróban: 24 vagyok és 184 cm. Utóbbi azért sem elhanyagolható, mert ha nem vagy kosárlabdás alkatú, nyugodtan felvehetsz majd mellettem magassarkút, anélkül hogy le kéne hozzám hajolnod. No de ne szaladjunk ennyire előre😁

Ha 19-24 évesnek érzed magad, írj bátran

Lehet, nem fogok azonnal válaszolni, mert nekem is van életem (nem a Gyakori a második otthonom) de legkésőbb este mindenképp visszaírok😘



2020. jún. 2. 09:53
A kérdező szavazást indított:
Igen, de nem veled
Igen, szívesen megismernélek
Nem szoktam ismerkedni
31 szavazat
 1/7 anonim válasza:
dejóhotymáragyakorikerdesekistárskereső
2020. jún. 2. 11:23
 2/7 anonim válasza:

Ha van ilyen része, kikell használni


Anélkül is volt már, csak más témában.. így ide koncentrálják az olyan kérdéseket

2020. jún. 2. 11:45
 3/7 anonim válasza:
Nem.
2020. jún. 2. 12:57
 4/7 A kérdező kommentje:

1# Ugye?:) Szerintem is jó

2# így van

2020. jún. 2. 13:29
 5/7 anonim válasza:
Szívesen ismerkednék veled a töpszli 159 cm-es magasságommal😅 21l
2020. jún. 2. 14:45
 6/7 anonim válasza:
Túlságosan lazára próbálod venni a figurát. Szinte már irritáló. A Tinderen ez lehet bejön, de a GYK-n eddig sem így ment az ismerkedés, nem fog ez egy csettintésre megváltozni.
2020. jún. 5. 10:31
 7/7 anonim válasza:

Én is szívesen ismerkednék 😅


22/f Budapest, hamar még van egy kis karantén miért ne próbáljam meg itt is ? 😅

2020. jún. 7. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!