Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » (Meleg kérdés) Vannak itt...

(Meleg kérdés) Vannak itt rendőr vagy tűzoltó meleg férfiak, akik szívesen ismerkednének?

Figyelt kérdés

Szóval ez nem tipikusan egy olyan szakma, amiről tudnánk, hogy tagjaik melegek - de mindenesetre tök kiváncsi vagyok, hogy akad e itt ilyen, aki elsősorban nem csak szexet szeretne, hanem vannak komolyabb gondolatai is.


(Budapesti vagyok, 22 éves)



2020. máj. 21. 08:56
 1/10 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne. :)
2020. máj. 21. 08:57
 2/10 anonim válasza:
Vagyunk nem is kevesen. De nyilván nem itt és ezen a módon ismerkedünk.
2020. máj. 21. 09:27
 3/10 anonim válasza:
Biztosan vannak, de a nemi hova tartozás nem befolyásolja a szakma iránti elkötelezettséget és a szakmai tudást sem.
2020. máj. 21. 12:02
 4/10 -remete- válasza:
Szerintem se. Ez nem olyan dolog amit a szakma objektívan tud kezelni. A hivatás tudat nemiorientációtól független.
2020. máj. 22. 10:08
 5/10 ftf1983 válasza:

Nemi identitás vagy szexuális orientáció az helyesen ;)

Nem identitás az, hogy valaki férfinak vagy nőnek érzi magát. Szexuális orientáció pedig az, hogy valaki heteró, bi, meleg.

2020. máj. 22. 10:46
 6/10 -remete- válasza:
Oksa köszi. :)
2020. máj. 22. 10:58
 7/10 anonim válasza:
Istenem. Ez alapjan valasztod a partnered? Hat remelem egyedul maradsz, bar az ilyenek altalaban ugyis. Urhajos van itt? En olyant szeretnek..
2020. máj. 22. 18:27
 8/10 A kérdező kommentje:

Szerintem egyik kommentelő sem értelmezte a kérdést normálisan. A magyarok valamiért okoskodnak és aláaknázzák egymást... Maximálisan tisztában vagyok vele, hogy nem a gender fogja meghatározni a foglalkozást, és annyira sem vagyok megszállott, hogy stakulyákban ismerkedjem (lásd nem csak tűzoltokkal szeretnék ismerkedni).


Kedves drága utolsó, nagyon köszönöm ezt az írást - kicsit infantilis mutogatásnak tartom a kijelentést, és a "segítő" választ. Sok sikert, ha lesz űrhajós ismerősöm az elsők között szeretném neked bemutatni.:)

2020. máj. 22. 19:05
 9/10 anonim válasza:
Koszonom szepen:) nem ismerkedsz skatulyakban, de lehetoleg tuzolto vagy rendor legyen. Hat ez a szegmentacio mi ha nem skatulyazas? Igazabol a te eleted, engem csak az bosszant, hogy normalis embert nem talalni, az ertekrend a beka p***ja alatt, a lenyeg, hogy izmos legyen, kondis legyen, rendor legyen, tuzolto legyen, katona legyen, ez legyen az legyen...felre ne erts mindenkinek lehet zsanere, de azert te is erzed, hogy ez eros volt (remelem)...
2020. máj. 22. 21:25
 10/10 anonim válasza:
Hát szűzoltó nincs, az biztos ;)
2020. máj. 24. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!