Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki aki biszexuális/leszbik...

Valaki aki biszexuális/leszbikus/pánszexuális lány és szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés

Csongrád megyébe vagy Szeged környékén,ha lehet.(Igazából nem zavar,ha messzebb laksz.)Valamennyi rólam:

-16 éves vagyok,igazából 16-20 között keresnék inkább.

-Baba arcom van,olyan átlagos.(Egyszerűen nem szeretem,ha fotóznak.Így maximum videóchatbe mutatnám meg az arcom.Az átlagos nekem ezt jelenti:mandula szemek,az arc csontozatomat szeretem,de az is ilyen tipikusan nézz ki.A homlokom mérete átlagos,a szám keskenyebb,de alapból ez illik az arcomhoz.)

-Test alkatilag körte alkatom van.(158cm vagyok,nem annyira vagyok elégedett az alakommal,de teszek érte,hogy szebb legyen számomra.A derekam 73cm a csìpőm 98cm és a mell bőségem 86cm.)

-A hajam most mellig ér,de valószínűleg vállig vágatom,sötét hajam van,világos kék szemmel.Az öltözködésem változó,van hogy lányosabb van hogy fiúsabb.(A fiúson bő pólót értek és sötétebb ruhákat.)

Ennyi elég a külsőböl szerintem.Belső:

Szeretek olvasni.

Az univerzumba hiszek,szeretem az asztrológiát.Informatikát tanulok.Sakkozni meg társas játékozni is szeretek.Egyik "álmom",hogy egy erdő közelében lakjak,szeretem a növényeket.(Sajnos most panelba lakok így nincs elég fény a legtöbb növénynek.)

Az állatokat is szeretem,de félek a csirkéktől és a bogaraktól.Másoknak elsőre ridegnek tűnök,de nagyon érzelmes vagyok.Türelmes vagyok,de nem túl megbocsájtó.(Nehezen sértődök meg,de ha megsértődök békén kell hagyni egy 10 percre.Utána viszont megbeszélném a problémát.)A Szüleim nem támogatják,de szeretnék vegán lenni.(Nem erőszakolnám a páromra,de gondoltam ezt leírom.)Szeretem a fárasztó vicceket/szó vicceket.Szeretek festeni/rajzolni(főleg virágokat).Bújós vagyok.A filmeket szeretem,de nem szoktam nézni őket.(Például ha egy randin moziba mennénk,akkor tudnék arról beszélni.Jobban szeretek viszont inkább sétálni vagy ilyesmi,mert akkor tudunk beszélgetni.Ha már jobban ismerjük egymást a csend se zavar.)Negatív tulajdonságom az:Talán kicsit túl őszinte vagyok,nehezen bocsájtok meg,ha túlsokat megbámulsz másokat,akkor féltékeny leszek.(Nem vakságot fogadtál,de légyszíves ne bámulj másokat túl feltűnően.)Makacs vagyok,de legalább megbízható,nekem sokat számít,hogy valaki hűséges legyen.Igazából ha kapcsolat nem is lesz,de barátok se ártanak.Akinek így szimpatikus vagyok,az privátba írjon légyszíves.(Légyszíves fiúk ne írjanak.)


2020. máj. 13. 15:01
 1/3 anonim válasza:

Nekem szimpatikus lettél, aranyos lány lehetsz:)

Kimondottan tetszik, hogy őszinteség és kommunikáció párti vagy, illetve, hogy szereted a természetet és az élővilágot (bár a csirkéktől való félelmed eredetére kíváncsi lennék:P).


Az egyetlen ok, amiért mégsem írok privátot, az az, hogy a 20 évet meghaladtam pár esztendővel.

Viszont akinek tetszenek a kicsit fiús lányok, az írhat nyugodtan (természetesen csak lányok/nők érdekelnek).

Szeretek sportolni és tudásom, ismereteim bővítésével elütni az időt. Komoly embernek tartanak, de ha a helyzet hozza, tudok igazi partiarc is lenni, vagy az a személy is, aki a beszélgetőpartnerét szórakoztatja bolondozással:)

Szívesen barátkozok is.


Bocsi, hogy a kérdésedet használtam fel rapid hirdetésre:D

2020. máj. 13. 15:25
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem gond és köszönöm.Igazából az állatok többsége elég barátságos velem.Valamikor egy tanyára mentünk,még nagyon kicsi voltam.Aztán valahogy a csirkék elkezdtek kergetni,aztán vagy félórát ott álltam egy szénabálán és körül vettek a csirkék.Vissza gondolva nevetek,de akkor se szeretem a csirkék.(Igazából ez után is történtek csirkés események lol,de túl hosszú lenne mindent leírni.)
2020. máj. 13. 16:21
 3/3 anonim válasza:
Én szeretnék ismerkedni.
2021. márc. 27. 12:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!