Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Békés-megyében van olyan...

Békés-megyében van olyan vegán lány aki szereti a természetet, és érdekli az önellátó gazdálkodás is? (Többi lent...)

Figyelt kérdés

Én 34 éves vagyok, 180 cm magas, vékony testalkatú és 7 éve vegán. Sajnos itt vidéken egyszerűen nincsenek olyan vegán éttermek vagy rendezvények ahol lehetne hasonló érdeklődésű emberekkel találkozni, ezért most megpróbálom ezen a felületen keresni a társaságot.

Magamról még annyit, hogy szeretek kirándulni, filmezni, olvasni, vásárolni. Jól tudok főzni, szeretem a rendet és a tisztaságot. Nem iszom, nem dohányzom viszont sportolok: például görkorcsolyázni imádok.

Nincsen gyermekem, de majd egyszer szeretnék.

Írhatsz ide is vagy privát üzenetet is.



2020. máj. 13. 10:20
 1/3 anonim válasza:
Szia. Szerintem facen a vegán-vegetáriánus társkeresőben nagyobb sikere lenne a kiírásodnak. Nem tudom, hogy mennyire aktív most, szinte egyáltalán használom a facebookot.
2020. máj. 13. 11:13
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, rajta vagyok. De azért itt is kiírtam ;)
2020. máj. 13. 11:42
 3/3 anonim válasza:
Ja, okés. Azt hittem, hogy még nem ismered. Sok sikert 👍
2020. máj. 13. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!