Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Valaki edzőtársnak?

Valaki edzőtársnak?

Figyelt kérdés
19/l szeretnék elkezdeni edzeni de egyedül nincs meg a motiváció valakinek lenne kedve velem eljönni futni vagy esetleg kondi terembe járni Debrecenbe?

okt. 10. 16:42
 1/6 anonim válasza:
De kár, hogy nem Debrecenben lakom! 🥺
okt. 10. 17:00
 2/6 anonim válasza:
Az motiválna, ha pasi létemre gyengébb lennék nálad? 😂
okt. 10. 22:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát most én se vagyok profi sportoló legalább nem egyedül szenvednék edzés közben 🤣
okt. 11. 11:19
 4/6 anonim válasza:

Az a baj, hogy messze vagyok 😭


De neten keresztül tudjuk egymást motiválni. E-motiválás. Vagy csak képzeld el, hogy futunk, és az első kilóméter után már kb. meghalok 😂

okt. 11. 11:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha már senki nem jön legalább tanácsot adjatok hol érdemes futni ahol nem ütnek el és nincs is sok ember
okt. 13. 09:48
 6/6 anonim válasza:
Kondi teremben nem ütnek el, ha reggel mész elvileg nincs is sok ember. De vannak olyan kardió gyakorlatok is, amit tudsz otthon is csinálni
okt. 13. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!