Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Heló, Nógrád (vár)megyében...

Heló, Nógrád (vár)megyében valakinek van kedve sportolni/tanulni?

Figyelt kérdés

Szóval 17/F vagyok, arra gondoltam, hátha akadnak olyan emberkék, akikkel ez megvalósítható lenne. Szeretek sportolni, mégha nem is a legjobb a fizikumom. Gondolok itt arra hogy nem futok napi 2 órát, meg nem nyomok fekve, de azért szeretek mozogni és edzeni. Tanulással is így van. Nem tanulom magam halálra, de azért foglalkozok vele.


Na erre szeretnék társat keresni. Lehetőleg legyen velem egykorú, az mindegy hogy F vagy L. Szóval nem feltétlen ismerkedés, inkább barátkozás, illetve közös, szerintem hasznos programok, ami mindkét félnek jó lenne.



júl. 15. 10:10
 1/4 anonim válasza:

Nem vagyok megyei, de lenne kedvem..

18L

júl. 15. 13:52
 2/4 anonim válasza:

Én is nógrád megyében élek, de ahol én vagyok itt nemnagyon van sportolási lehetőség, így itthon szoktam ezt megoldani :D

Pontosan melyik városban laksz?

20f

júl. 15. 14:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek küldtem egy rövid privátot, megnézzük mi alakul majd belőle.
júl. 15. 15:45
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom mikor, de legkésőbb holnap ránézek, mit reagáltatok a privátra.


(Szeretem csak azzal az emberrel megbeszélni, akivel szó van róla.)

júl. 15. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!