Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Valakinek lenne kedve Budapest...

Valakinek lenne kedve Budapest belvárosában konditerembe járni közösen?

Figyelt kérdés

Astoria/Rákóczi tér/Kálvin tér által határolt háromszögben lakom. Nagy részt home officeban vagyok tehát a környéken járnék szívesen konditerembe.


Régen sokat edzettem. Komolyabban akartam testépítéssel foglalkozni, de részlegesen elszakítottm a bicepszem, ami miatt kiestem az edézből évekre. Technikailag pár hónap megfelelő pihenéz és fiziko terápiával megoldható lett volna, de bennem hagyott egy félelmet, ami miatt elment a kedvem a konditermi edzéstől.


Majd egyetem és egyéb megpróbáltatások miatt nem is gondoltam az edzésre, így feljött rám kb +30kg.


Boldog hozzútávú kapcsolatban vagyok, így számomra ez tényleg, csak sportolásra ösztönézés és barátkozás lenne maximum.


Mindekét nem felé nyitott vagyok sporttársnak.


(Tudom picit furcsa ezeket leírni, de látva más kérdéseket olyan, mintha ezt a kategóriát is sokan párkeresésre használnák)



2023. jún. 18. 17:48
 1/3 anonim válasza:
Nekem biztosan nem.
2023. jún. 18. 17:58
 2/3 anonim válasza:
F vagy L ?
2023. jún. 18. 18:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Férfi
2023. jún. 18. 18:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!