Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Lenne valakinek kedve egy,...

Lenne valakinek kedve egy, vagy akár többnapos túrákra? 26/F

Figyelt kérdés
A kérdésem lányokhoz szól, igazából társkeresés a kérdés célja. Fontos, hogy szeresse a természetet, hosszabb túrákat is bírja (Az én komfortzónám egynaposnál 60 km maximum, többnaposnál napi 20-30 tereptől függően). Nekem a beülős, kávézós, éttermes randik sohasem jöttek be, ahol sokan vannak, ott elvonja a figyelmét az embernek a környezet.

2020. máj. 31. 01:23
 1/6 anonim válasza:

Őszintén? Sok sikert neked, mert én biztos hogy nem mennék el egy vadidegennel túrázni, főleg nem többnaposra.

Vannak kisebb kávézók is, ahol nem fordulnak meg annyian, illetve el lehet menni sétálni is.

2020. máj. 31. 06:16
 2/6 anonim válasza:
Szerintem is meredek első randit egy erdőbe szervezni. Persze lehet, csak a hosszútávú terved a túrázás, de a szövegből nem így jön le. Vannak kimondottan társkereső, barátkozós céllal hirdetett túra csoportok. Oda nagyobb bizalommal mennének szerintem lányok is, minthogy rögtön kettecskén sátorozzatok, aztán a híradóban szerepeljen.
2020. máj. 31. 08:12
 3/6 A kérdező kommentje:
El lehet menni sétálni, igen, én pont így értem a túrát. :D Híradóban meg nem hiszem hogy szerepelnénk, akinek itthon sikerül eltévedni úgy hogy nem bír elmenni egy forgalmasabb útig vagy egy településig, az inkább el se induljon.
2020. máj. 31. 13:10
 4/6 anonim válasza:
A városban császkálás, séta az nem túra. Azért ezt tisztázzuk. Ezek szerint fogalom zavarban vagy.
2020. máj. 31. 13:46
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezért is írtam, hogy inkább a természetet preferálom. Egyébként sajnos nagyon kevesen vannak itthon, akik egyáltalán ilyen módon kimozdulnak, a korosztályomban is 1-2 ilyen lányt ismerek legfeljebb. Voltam már 2 caminon Spanyolországban, úgy igazából az ottani emberek mentalitása, az ott elinduló emberek nekem a kiindulópont. Találkoztam egy 18 éves coloradoi lánnyal, aki teljesen egyedül lesétálta az egészet, nap mint nap idegenekkel aludt a szállásokon, ismeretlen utakon, ösvényeken sétált több ezer km-re az otthonától, és nem került be a híradóba, ahogy a több tízezer társa sem, aki évente megfordul arra.

Persze nem sok esélyt látok, hogy egy hasonló valaki idetéved, de sosem lehet tudni. Titeket pedig kérlek, ne válaszoljatok a témától eltérően, menjetek el egy kávézóba randizni ha így látjátok jónak.

2020. máj. 31. 15:02
 6/6 anonim válasza:
A [link] oldalt javaslom neked, pont ilyen céllal jött létre. :)
2020. máj. 31. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!