Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki ismerkedni?20 l tobb lent

Valaki ismerkedni?20 l tobb lent

Figyelt kérdés
Tudom fura 2024ben hogy egy csaj a gykn keresi a párját! Talán túl sokat csalódtam és nem gondolom hogy a társ keresők működnek! Valószínűleg a gyk sem de egy próbát meh ér! Nem keresek szex kapcsolatot ha te igen kerlek ne irj! Fiatal rocker csaj vagyok szeretek festeni utazni es ha ram írsz meg tudhatsz többet is aztán majd kiderül alakul e valami! Köszönöm szép napot

tegnap 17:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
Melyik megye, milyen korosztályban keresel?
tegnap 17:26
 2/11 A kérdező kommentje:
Pest!és meg halgatok minden korosztalyt majd kiderül
tegnap 17:28
 3/11 anonim válasza:

Írj!

82F

tegnap 17:45
 4/11 anonim válasza:
irhatsz, bar messze is lakok meg idösebb is vagyok
tegnap 18:34
 5/11 anonim válasza:
Ha szeretsz festeni és utazni gyere fel hozzám Miskolcra kifesteni a szobát s közben megismerkedünk :)
tegnap 18:50
 6/11 anonim válasza:

Fiatal rocker csaj✅

szeretek festeni✅

utazni❌


54F

tegnap 19:00
 7/11 anonim válasza:

Írtam!

Én sem keresek alkalmit, komolyat szeretnék, aki tényleg a társam. Utazni én is szeretek, a rockot meg a metalt is szeretem, festeni meg nem tudok 🤣

24/F

tegnap 20:14
 8/11 anonim válasza:
Akkor írj 32F
tegnap 21:19
 9/11 anonim válasza:
2024ben a neten nőt megismerni? Jó vicc
tegnap 21:29
 10/11 anonim válasza:
Irjon holgyem 107/F
tegnap 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!