Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki szeretne lelkizni?

Valaki szeretne lelkizni?

Figyelt kérdés
Nagyon magam alatt vagyok, jól esne ha valakivel meg tudnám osztani az érzéseimet és ő is akár és segíthetnénk egymáson
okt. 9. 22:45
 1/9 anonim válasza:
Nekem írhatsz nyugodtan. Elég jó vagyok ebben.
okt. 9. 22:52
 2/9 anonim válasza:
Itt fentebb, egy másik kérdésben rítt valaki, hogy mindjárt öngyi lesz, és mondjanak neki ingyen pszichológust, mert csóró is mellé. Felajánlottam neki, hogy beszélgetek vele, de szart bele. Úgyhogy felajánlom neked. Írj rám, ha akarsz. A túloldalon egy végtelenül cinikus, pragmatikus 48 éves faszi vár rád, aki párszor már keresztülment ilyen állapoton. Csak tisztázzuk majd, hogy tutujgatást szeretnél-e, vagy megoldást keresel.
okt. 9. 23:38
 3/9 anonim válasza:
Irj. Lelkizhetünk
okt. 10. 04:22
 4/9 anonim válasza:

Nincs semmi eletcelom, nem erdekel semmi, elegem van a rabazolgamunkabol, mindig csak kihasznalnak a munkahelyeken

Nem tudom mi a fenét csináljak

okt. 10. 07:15
 5/9 anonim válasza:
Nincs lelek.
okt. 10. 10:34
 6/9 anonim válasza:
Írhatunk, ha gondolod.
okt. 10. 10:45
 7/9 anonim válasza:
Ha szeretnél persze lehet
okt. 10. 17:11
 8/9 anonim válasza:
Ha nem 18 év alatti vagy, akkor lelkizhetünk.
okt. 10. 18:43
 9/9 anonim válasza:
Mesélj! ;)
okt. 10. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!