Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szolnok megyéből ismerkednék...

Szolnok megyéből ismerkednék új emberekkel. Vevő vagy rá?

Figyelt kérdés
Igazából hogy fiú vagy lány, az most mindegy, elsősorban barátság kialakítása lenne a célom, a többit meg majd az idő eldönti. (Ezt nyilván a lány kategóriára értettem). Magamrol röviden annyit, hogy 23 vagyok, introvertált típus. Szeretem edukálni magam, könyveket olvasni, főként fantasy, sci-fi, pszichológia témában, de a természetben biciklizni is. Az érdeklődésem sokfelé ágazódik, eltudok beszélgetni bármiről. (politika, technológia, meg úgy általában a világ dolgairól) Néha eljárok buliba is, ha időm engedi, de utána azért a social batterynek idő kell feltöltődni. Úgy röviden ennyi, a többit privátban elmondom, ha felkeltettem az érdeklődésed.

tegnap 17:29
 1/1 anonim válasza:
Én is fiú vagyok, szeretnél fiú barátságot, vagy lányokkal ismerkednél inkább?
tegnap 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!