Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent a "16/l", "21/F"?

Mit jelent a "16/l", "21/F"?

Figyelt kérdés
egy csomó helyen találkoztam ezekkel itt gyakori kerdéseken, és nem tudom, hogy mit jelentenek. Mondjuk azt már leszűrtem, hogy a szám(valószínűleg) az illető korát jelenti, a betűre meg az volt az ötletem, hogy a neve kezdőbetűje, de aztán ezt elvetettem, mert jópár ellen példát találtam.

ma 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

16 L(iter)

21 F(ahrenheit)

ma 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Awatpr0 ***** válasza:

Jól gondoltad, életkor az első, az a szám ahány évvel ezelőtt született az adott ember.

A másik a L, vagy F, az illető nemét jelenti. Tehát fiú, vagy lány. Persze az F lehet férfi is, ezt az életkorából lehet megállapítani. Az utóbbiból amerikában már vagy 50nél is több van, nem tudom hogyan csinálják. Pl. Lehetsz Zs is mint zsiráf. Vagy ott a L lehet hogy lovat jelent.

ma 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

16 ló

21 fecske



🤣

ma 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"jópár ellen példát találtam."

Milyen ellenpéldát, milyen betűvel nem kezdődhetnek nevek? A kérdés miért az Ismerkedésben van?

ma 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!