Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » 25 éves nyíregyházi férfiként...

25 éves nyíregyházi férfiként ismerkednék lányokkal/nőkkel. ?

Figyelt kérdés
aug. 17. 13:40
 1/9 anonim válasza:
Igen.
aug. 17. 13:45
 2/9 anonim válasza:
Szerintem is igen
aug. 17. 13:49
 3/9 anonim válasza:
Szerintem nem. Bizonytalan vagy.
aug. 17. 13:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Van kedve valakinek?
aug. 17. 15:10
 5/9 anonim válasza:

4. Aki akar biztosan ír privátot. A válaszolók meg álltalában csak beszólni szoktak.

Sok sikert!

aug. 17. 19:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Senki nem irt.
aug. 17. 20:30
 7/9 anonim válasza:

6. Kellene valami részlet. Magasság, súly, mi az érdeklődési területed, meg hogy csak lődörögni akarsz-e vagy komoly kapcsolatot. Milyen kaliberű nő kellene, hány éves. Ilyesmi.

Jobban kedvet kapnának.

Így én se jelentkeznék.

aug. 17. 20:33
 8/9 anonim válasza:
Talán azért mert ez nem társkereső oldal. Van bőven olyan. Ha már azt sem találod hogy akarsz nőt találni aki megért?
aug. 22. 08:42
 9/9 BRóbertó válasza:
Társkereső oldal a megoldás, rakj fel magadról fényképeket, anélkül továbblapoznak. Kitöltöd a paramétereid, igényeid, és neked kell írni a lányoknak, nőknek. Hidd el a jó nő kap naponta 50-100 levelet, nem lesz ideje itt böngészni utánad!
aug. 22. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!