Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire redflag ha...

Lányok, mennyire redflag ha egy srác hallal pózol a profilképén?

Figyelt kérdés

Hallottam ilyeneket, hogy nem a legelőnyösebb akár profilképen akár pl. Tinderen.

Szóval titeket zavar és ha igen miért?



júl. 11. 14:04
1 2
 1/12 anonim válasza:

Hallal?

Nem tudom, de szerintem nem zavaró annyira, hogyha szeret az illető horgászni

júl. 11. 14:21
 2/12 anonim válasza:

Ha valaki kiejti a száján a redflaget, na annál nagyobb taszító erő nem kell.


Nem elég választékos a magyar nyelv, hogy már csak angol szavakkal tudod magad kifejezni?

júl. 11. 14:30
 3/12 anonim válasza:
Engem nem az ilyen típusú pasik érdekelnek, szóval nálam az. De van akinél nem.
júl. 11. 15:46
 4/12 anonim válasza:

Na, ezt magyarázza meg nekem valaki, hogy ez miért számít red flag-nek?

Mármint annyira azért nem ijesztő, ha valakinek olyan hobbija van, ami engem nem érdekel...

Vagy a damillal fogja hűlő tetememet megkötözni, mielőtt betoncsizmát húz lábaimra?

Mármint értem, hogy ha valaki szado-mazo oldalakat követ, vagy sorozatgyilkosokat istenít, horogkeresztet visel a homlokára tetoválva, azért az elég para lehet.

De hogy elmegy horgászni?

Vagy ki tudja, hogy mit csinál a hallal? Van egyáltalán ilyen halas perverzió?

júl. 11. 15:57
 5/12 Kólauborkával válasza:
Ne akard tudni 1-2 horgász mit művel azzal a hallal…. Én azóta undorodom a horgászattól, hogy beszámolt róla egy ismerős…
júl. 11. 16:19
 6/12 anonim válasza:
Jaja, akik ilyen nagy halakkal pózolnak általában ezt azután teszik, miután magukévá tették. Ez horgász körökben jól ismert dolog. Szóval elég ijesztő és redflag, aki egy hal szájába tuszkolja és utána fénykép is készül róla.
júl. 11. 17:31
 7/12 anonim válasza:
Hát ha azt vesszük, hogy a női profilok nagy részén meg tükörszelfis pucsítást vagy konditermet vagy tengerparti nyaralást látsz, akkor a nőknek sincs semmi joguk red flagezni semmit. Ja, arról már nem is beszélek, amikor a dagi nők csak az arcukat fényképezik le, és az egész fénykép csak egy nagy fej.
júl. 11. 20:57
 8/12 anonim válasza:
Jaja, vagy 45°-ban felülről fotózva próbálnak maguknak is halfejet és elnyúló alkatot optikázni, tulajdonképpen ez a halfotó női megfelelője.
júl. 12. 12:07
 9/12 anonim válasza:
Meg mindig jobb, mint a sok kamus, gyökér fuckboy ezeken az applikaciokon.
júl. 12. 13:08
 10/12 anonim válasza:
Szerintem tök szexi volt A cápa című filmben az öreg cápavadász.
júl. 12. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!