Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, egy csókra tali a...

Lányok, egy csókra tali a Margitszigeten?

Figyelt kérdés

Csak egy csók, és mindenki megy a dolgára :D

34/F


tegnapelőtt 09:36
1 2
 1/12 Barnabas333 válasza:

Pár éve én is próbálkoztam ezzel, meg csak sétával is, itt nem vevők rá, bár én már 47 vagyok.

Sajnos elcseszett egy világ ez, mintha a szeretet olyan tiltott dolog lenne mint a sorozatgyilkosság, az állatok különbek az embernél.

tegnapelőtt 10:14
 2/12 anonim válasza:
Ti nem vagytok normálisak isten bizony :D
tegnapelőtt 11:24
 3/12 anonim válasza:
De ha azt írnád ki, hogy hosszabb beszélgetés, ismerkedés után találkoznátok csak, akkor is úgy néznének rád, mint a véres rongyra.
tegnapelőtt 12:59
 4/12 anonim válasza:

Annak mi értelme van? Nekem nem kell senki idegentől csók. Akkor már beszélgessünk inkább, üljünk ki a Dunapartra, ismerjük meg egymást. Nevezhetjük randinak.


F

tegnapelőtt 12:59
 5/12 Barnabas333 válasza:
2,4-es, én álmodtam olyat is, hogy ha én lennék a világ legazdagabb embere, guiniess rekordot állítanék fel, hogy aki a legtöbb nőt csókolta meg a világon :-)
tegnapelőtt 14:02
 6/12 anonim válasza:

#1

Arról az apróságról megfeledkezel, hogy kevesen csókolnának önfeledten egy olyan pasit, aki foglalt, akiről tudjuk, hogy hazavárja az élettársa.

tegnapelőtt 15:05
 7/12 Barnabas333 válasza:
6-os a szingli kérdezőt csak egy csók erejéig szívesebben csókolnátok meg? Önző és számalmas az emberiség, az élettársam már csak az anyagi helyzetem miatt van velem, semmi másért, csak vagyok olyan jószívű, hogy nem dobom ki.
tegnapelőtt 15:47
 8/12 anonim válasza:

#7

Ha rászorul és megteheted támogasd őt anyagilag, de de amíg vele élsz, addig a társad.

Ha nem tekinted annak, akkor is.

Normális nő nem rondít bele más fészkébe.

tegnapelőtt 16:09
 9/12 anonim válasza:
#7 múltkor még a gyerek miatt voltatok együtt.
tegnapelőtt 23:16
 10/12 anonim válasza:
#7 Tanuljon meg megállni a saját lábán. Nem kell mártírkodni...
tegnap 03:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!