Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Tarsulas velem irokent,...

Tarsulas velem irokent, rendzokent, otlet gazdakent vagy epp velemenyezokent?

Figyelt kérdés

egy sorozatot szeretnek irni, amihez sok otletem van, de szeretnek egy megbizhato tarsat, akinek a segitsegere es oszinte velemenyere mindig szamithatok. Amolyan csendestars, partner, de kozben nem ove a munka.


Fobb vonalakban egy krimi, drama, akcio sorozaton dolgozom, ha valakit erdekelne, kerem hogy irjon privatban, es elmondom a tobbi reszletet, egyeztetnenk, kapcsolatba lepnenk.



jún. 30. 22:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
"De közben nem övé a munka". Ezt te sem gondoltad komolyan.
tegnapelőtt 00:44
 2/12 anonim válasza:

Ez így nem korrekt. Miért akarnál magadnak minden elismerést? (feltéve, hogy kapsz bármilyen elismerést)


Ez alapja a közös munkának.

tegnapelőtt 08:54
 3/12 A kérdező kommentje:

2#, egy szoval nem irtam, hogy (ha lenne) akkor csak enyem lenne az elismeres, nem ertem ezt mibol vontad le, de sajnalom a felreertheto voltam...


1#, uy ertettem, hogy ha peldaul ad egy jo otletet, vagy barmi, akkor is en vagyok az. aki beledolgozza az egezs mube, de nyilvan nem feltetlenul

tegnapelőtt 09:18
 4/12 anonim válasza:
Aha, magyarul nem tudod megoldani egyedül, ehhez keresel társat, de úgy tünteted fel, mint a saját munkád? Ez tudod, hogy mi? Szellemi tulajdon lopása, plagizálás. Mindkettőt bünteti a törvény. Én írtam egy mesekönyvet a gyerekeimnek. Eszembe sem jut kiadatni, mert félek, hogy olyan rész van benne, aminél nem tudok forrást megjelölni és feljelentenek. Beköttettem, 3 példány létezik belőle, pont elég. A gyerekeim imádják.
tegnapelőtt 09:31
 5/12 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy sajat munkamkent akarom feltuntetni? Tarsat keresek, szval nyilvan nem egyeduli munkamnak tuntetnem fel, a csendestarsi lehetoseg is adott, de ott se lenne titkolva
tegnapelőtt 09:49
 6/12 anonim válasza:

"Amolyan csendestars, partner, de kozben nem ove a munka."


Szerintem ez, ami félreérthető, bár én jóindulatúan úgy értelmezem, hogy egyenjogú fél, de az érdemi munkát te végzed.


#4 Egy mesekönyvnél milyen forrást kellene megjelölni? Azért mesekönyv.

Mármint tök jó, hogy a gyerekeid imádják, és lehet, hogy még több gyerek imádná, mert jó.

Nem értem magát a kizáró tényezőt.

Kb. Mintha a Harry Pottert azért nem adták volna ki, mert az írónő nem tud hivatkozni a háromfejű kutyánál, hogy honnan az ötlet, vagy beperelik a görögök, mert hogy Hádész kutyája...

tegnapelőtt 12:19
 7/12 anonim válasza:
Egy kiadó erre (is) van, nem? Ellenőrzik, hogy nem koppintás-e a mese, ha nem, akkor jónak kell lennie
tegnapelőtt 13:03
 8/12 anonim válasza:

Férfit vagy nőt keresel.


29 éves férfi vagyok és érdekel a dolog.

tegnapelőtt 13:19
 9/12 A kérdező kommentje:
8# teljesen mindegy, fiatal nokent lehet nokkel jobban szotertek, de a masik nem nezopontja is hasznos. De nyilvan ez nem feltelten nemtol fugg, nem akarok elitelonek hangzani.
tegnapelőtt 14:19
 10/12 anonim válasza:

Aha... Szóval egy béta szerűséget keresel?

Egyébként én tényleg nem akarlak megbántani, de ezzel a helyesírással nem fognak komolyan venni. Mármint... Oké, ékezetek nélkül írtál, de ha már te elvárod, hogy rengeteg munkát beleölnek az "ötletidbe", akkor te is igazán megtehetnél ennyit, hogy megpróbálsz helyesen írni.

tegnapelőtt 21:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!