Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » PUA.hu oldalon tényleg megtanu...

PUA.hu oldalon tényleg megtanulhat az ember csajozni ?

Figyelt kérdés
2023. dec. 14. 23:21
 1/4 anonim válasza:
Tegyük fel, hogy igen. Akkor mindenki megtanul csajozni, a csajok tele lesznek "kérőkkel", de továbbra is 1:1 az ivararány, miközben mindenki, de legalábbis a PUA-tanfolyamok résztvevői a TOP 10% esztétikumú csajokat szeretné. A megoldást csakis a PUA2.hu fogja akkor már jelenteni, megyek, le is védetem a domaint :)
2023. dec. 15. 00:21
 2/4 anonim válasza:
Ha neked nincs önmagadtól annyi egyéniséged és személyiséged hogy "csajozni tudj" akkor szerinted egy ilyen sablonoldal mennyit fog tudni ehez hozzátenni? Tipikus önbizalomhiányos lúzereknek találták ki akikbe annyi kreativitás nem szorult, hogy 2 értelmes mondatot tudjon váltani egy nővel. A "csajozós szövegekkel" pedig szintén igencsak alacsony egzisztenciájú nőket lehet "meghódítani", kb olyan szintűeket akiktől még az is jobb ha nincs nőd.
2023. dec. 15. 01:57
 3/4 anonim válasza:
Sosem értettem ezt a csajozás dolgot. Ha kölcsönös a szimpátia, minden megy magától, ha rágörcsölsz és mindenféle idióta módszerekhez folyamodsz, csak nevetségessé teszed magad. Add magadat és akkor olyannak fogsz tetszeni, akinek ez tetszik. Egyébként ha nem tele gatyával közeledsz feléjük, csak szimplán emberszámba veszed őket, meg fogsz lepődni.
2023. dec. 15. 05:59
 4/4 anonim válasza:
Már nem annyira, mint 15 éve. A csajozáshoz használatos anyagokat a hosszú évek során apró darabokra szedték és felvizezték lényegtelen sallangokkal. Jelenleg ebből áll: Minimális információ, sok kitöltőszöveg, humor, motiváció és nyisd ki a pénztárcád. Én szerencsés voltam, régen legalább tömény információkat adtak. Nekem hasznos volt. Ma azért a pénzért csak töredék információkhoz jutsz. Ha van most fórumok nézz fel rá, beszélgess emberekkel, ha vannak fent ingyenes anyagaik nézz bele és döntsd el, hogy olyannak tartod, amire időt energiát befektetnél és dolgoznál a személyiségfejlődéseden, vagy inkább próbálsz ismerkedni ahogy tudsz, meghívsz egy lányt randira és kiderül, hogy alakul.
2023. dec. 20. 00:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!