Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik egyedül érzik magukat mert nincs kivel beszélgetniük?

Figyelt kérdés
Vagy aki szeret megismerni új embereket az is írhat. :)

2023. szept. 26. 09:45
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
Na én most elég egyedül érzem magam szintén. Ha gondolod, beszélgessünk, írj.
2023. szept. 26. 12:43
 12/30 anonim válasza:

Jó dolog beszélgetni valakivel, csak sokszor a végeredmény nem jó!

Abból a szempontból nem jó, ha véletlenül pont emberedre találtál, és jól összepasszolsz több dologban a beszélgetőpartnereddel, és később ő "eltűnik", akkor az igen sz*r érzés.

Mert megszokod hogy Ő ott van neked. Még ha csak beszélgetés szempontjából, akkor is rossz érzés ha már nem lesz.

Én pont itt az oldalon jártam így.

Volt valaki akivel egy bizonyos válaszát elemezgettük. Ennyi volt alapból, így indult a beszélgetés. Aztán elég jóban lettünk. Később kénytelenek voltunk megbeszélni, hogy egyéb dolgok miatt nem lehet ebből több (egyikünknek sincs párkapcsolata, mielőtt még ezt gondolná bárki).

Így ma már azt mondom hogy vigyázni kell egy ártatlannak tűnő beszélgetéssel is, főleg ha nem vagy toppon érzelmileg. Mert mi van ha pont emberedre találsz, de valamiért megtorpan a történet?

Az még több lelki fájdalmat fog okozni ha még őt is "elveszíted".

De remélem kérdező hogy te találsz valaki olyat aki meghallgat és jobban leszel!

2023. szept. 26. 12:59
 13/30 anonim válasza:
Ha gondolod rám írhatsz, 27 éves férfi vagyok. Meséld el, mi bánt, hátha megértjük egymást :)
2023. szept. 26. 13:12
 14/30 A kérdező kommentje:

12-es

Ebben igazad van, én is óvatos vagyok. Igazából csoportos beszélgetésre gondoltam. Szerencsére én nem vagyok magányos, van aki meghallgat, de azért köszi hogy ezt leírtad. :)

2023. szept. 26. 13:33
 15/30 anonim válasza:
Bőven akadnak itt olyan emberek. :D Köztük én is a 29 éves fejemmel, de azért próbálom magam lefoglalni. Konkrétan ismerkedni nincs kedvem, de szívesen meghallgatom a problémádat, ami emészt téged.
2023. szept. 26. 14:03
 16/30 anonim válasza:

Magányosnak magányos vagyok, de nincs annál nyomorultabb érzés, amikor boldog, párkapcsolatban élő, nem magányos nővel beszélgetek úgy, hogy igazából csak nekem van szükségem erre az egészre.

Lehetne kölcsönös.

2023. szept. 26. 15:59
 17/30 anonim válasza:
Sajnos igen
2023. szept. 26. 16:21
 18/30 A kérdező kommentje:

16-os

Megértelek. Amúgy rólam van szó?

2023. szept. 26. 17:02
 19/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm akik írták hogy szívesen meghallgatnának, már sikerült megnyugodnom :)

Bocsi ha nem írok vissza mindenkinek, kicsit sokan írtak.

Sejtettem hogy több férfi fog írni mint nő :D

2023. szept. 26. 17:06
 20/30 anonim válasza:
18#-ra reagálva: igen, rád ismertem.
2023. szept. 26. 17:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!