Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan csábítsak el egy...

Hogyan csábítsak el egy fiút/férfit?

Figyelt kérdés

Pl mint vegyek fel? Egy elegánsabb feszülős ruhára gondoltam, ami selyem anyag.


Vagy hogyan fessem ki magam, a hajam milyen legyen?



2023. aug. 8. 02:27
 1/7 anonim válasza:
Ha tetszel neki akkor is fogsz, ha ezeket nem csinálod. Ha nem tetszel neki lehet bikini modell is ki fog kosarazni.
2023. aug. 8. 06:36
 2/7 anonim válasza:
2023. aug. 8. 06:54
 3/7 anonim válasza:
Inkább vmi 2nd hand boltost
2023. aug. 8. 08:21
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 igen
2023. aug. 8. 11:12
 5/7 anonim válasza:

Hiedelemmel ellentétben nem a ruha, vagy a hajad fogja elcsábítani ha te magad. Ruha vagy a hajad egy ici picit segít még jobban elvarázsolod mint ha ezekre nem figyelsz.

Ha van kémia akkor tetszel neki, ha nincs akkor megállapítja hogy jó a tested, vagy aranyos vagy de ettől nem lesz kémia.

Hülyén hangzik de légy önmagad, mert ha lesz is bármi más akkor önmagad leszel, és ha elcsábításkor nem önmagad voltál hanem egy szerepet játszottál akkor később hiányozhat a másiknak az aki voltál.


Rajtam lehet gyakorolni, de arra felhívom a figyelmet hogy mindennek ellen tudok állni, kivéve a csábításnak :D

2023. aug. 8. 11:20
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 igazad van köszönöm
2023. aug. 8. 11:23
 7/7 anonim válasza:

Viselkedéseden is ha változtatsz akkor az is egy szerep.


Ha érdeklődsz iránta azt nyilván kimutathatod.

Csak így működik. HA mond valamit és figyelsz rá és mondjuk úgy öltözöl, az megint más.

PL nekem a nőies nők tetszenek. pl volt barátnőm aki folyton nadrágokban járt, és elment vett egy szoknyát, majd felvette. Imádtam az ilyen cukiságok miatt :)

2023. aug. 8. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!