Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szegedi férfiak lenne kedvetek...

Szegedi férfiak lenne kedvetek ismerkedni, beszélgetni?☺️

Figyelt kérdés

Már kiírtam máskor is ezt a kérdést, találkoztam már innen férfiakkal, de szeretnék még új embereket megismerni. Első sorban beszélgetésre gondoltam, utána lesz ami lesz. Nem párkapcsolatot keresek, van barátom, de engem nem zavar, ha te is foglalt vagy, sőt kimondottan izgatnak a foglalt férfiak. 😇 (tudom nagyon rossz vagyok..)😇 fiatalabb nő vagyok, gyengéim a 38 év feletti férfiak, de az sem baj ha fiatalabb vagy.

Nem tűnök el 1-2 nap alatt, ha szimpatikus vagy akkor hosszabb távú beszélgetés is alakulhat ki. ☺️


2023. júl. 21. 22:03
 1/7 anonim válasza:
Írj nyugodtan.
2023. júl. 21. 22:09
 2/7 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2023. júl. 21. 22:16
 3/7 anonim válasza:
Nem te vagy az véletlen,akinek azt írtam múltkor hogy eszem ágában sincs látatlanban megbízni benned?
2023. júl. 21. 22:26
 4/7 A kérdező kommentje:

3-mas de igen, 1-2 üzenet váltás után nyilván nem fogok magamról képet küldeni, vagy nem tudom, hogy gondoltad ezt.. nem dobálózok ilyen könnyen a fotóimmal. 🙂


2-es, 29 vagyok. ☺️

2023. júl. 21. 23:20
 5/7 anonim válasza:
Csak aztán nehogy kiderüljön az igazság, hogy egy 40es pasi a kérdező☺️
2023. júl. 21. 23:42
 6/7 anonim válasza:

Én nem kértem képet...kezdetnek annak is örültem volna ha a neved elárulod

5-ös:örülök hogy nem csak én gyanakszom arra aki név és kép nélkül akar ismerkedni...

2023. júl. 22. 00:19
 7/7 anonim válasza:
Szia, én szívesen ismerkedem veled, szegedi férfi vagyok.
2023. júl. 23. 01:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!