Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Tinderen akit jobbra húzok az...

Tinderen akit jobbra húzok az fix látni fog engem?

Figyelt kérdés
Tehát pl ha nem vagyok az "age range"-be attól nekem még bedobhatja őt és tök feleslegesen huzigálok jobbra balra? Vagy nekem csak olyanokat dobhat be akik fix látnak viszont?

2023. máj. 3. 20:50
1 2
 11/16 anonim válasza:

Mit nem ertesz?


Neked bedobja ot mert te az o korosztályát allitottad be. Csak ez szamit. A rendszer nem nezi hogy o kiket keres korban.

Ha o 20eves de 40felett keres akkir neki csak 40feletti talalatok lesznek. De o ettol neg megjelenik mindenkinek aki 20evest keres attol függetlenül hogy o mast keres.


Miutan te jobbra huztad neki csak akkor fogsz megjelenni ha abban a korosztalyban keres amiben te vagy. De akkor sem biztos

2023. máj. 4. 12:31
 12/16 A kérdező kommentje:
Honnan veszed?
2023. máj. 4. 20:09
 13/16 anonim válasza:

"Tinderen akit jobbra húzok az fix látni fog engem?"

Reméljük nem, mert akkor kiszalad a világból is.

2023. máj. 4. 22:22
 14/16 anonim válasza:
2evog tindereztem. Soha nem dobott be keresett korosztalyon kivul. Vajon miert?
2023. máj. 5. 05:46
 15/16 A kérdező kommentje:
14.. az oke, de nem érted a kérdést... nekem bedob egy csajt a kereset korosztalyomba de lehet h neki nem fog bedobni engem mert ő nem keresi az én korosztályom
2023. máj. 17. 19:35
 16/16 anonim válasza:

Te vagy keptelen felfogni amit irtam.


-neked olyanokat is bedobhat akik nem te korodban vagy tavolsagodban keresnek. Az algoritmus csak a sajat felteteleidet vizsgalja.

-ebbol kovetkezik hogy teged nem fog neki bedobni ha nem a te eletkorodban keres, mert ISMETLEM, a rendszer csak a sajat feletetelei szerint szur.


Ha jobbra huzod csak akkor fog neki feldobni ha te megfelelsz a keresesi parametereinek. Meghozza a kornak. Tavolsag alapjan bedobhat olyat aki tavolabb van mint ahol kereses. Ha ilyet dob akkor o jobbra huzott.

Tehat ha 30kmen belul keresel 22eveseket es bedob egy 60kmre levo 22evest akkor o jobbra huzott.

Sot ha ertesitest kapsz felugro ablakban hogy par embernek tetszel, akkor a ha jol remlik a masodik emberke majdnem biztosan olyan lesz aki jobbra huzott.


Ezeket mind kitapasztaltam 2ev tinder alatt.

2023. máj. 17. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!