Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lenne kedved ismerkedni?

Lenne kedved ismerkedni?

Figyelt kérdés

Társkeresőkön nem vagyok fent, nem is próbáltam soha. Átlagos testalkatom van, nem vagyok nagy darab, szóval elsősorban inkább alacsonyabb nőkkel ismerkednék, de az se baj ha magas vagy. Káros szenvedélyektől mentesen élek, remélem a társam is partner lesz ebben. Gyermekem nincsen, nem tervezek, ha neked van, egyáltalán nem baj.

Csak komoly kapcsolatot szeretnék, nem érdekel a nemzetiséged vagy alakod, csak a személyiséged és hogy milyen ember vagy.

Kissé zárkózott, introvertált, érzékeny, higgadtabb vagyok. Ami nem egyenlő azzal, hogy unalmas lennék. Szeretek mozogni, a szabadban lenni, leginkább a kerékpár vonz, mert azzal távolabbi, változatos, érdekes helyekre is el lehet menni, miközben sportolok is. :)

Ha esetleg elsőre szimpatikus vagyok kérlek ne habozz!

Üdv, egy harmincas férfi.


2023. márc. 16. 11:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Kérem szépen, hogy a negatív, pesszimista, kötekedő emberek lapozzanak tovább!
2023. márc. 16. 11:11
 2/3 anonim válasza:

Szia nekem vonzó fiúnak tűnsz, írj nyugodtan :)

28F

2023. márc. 16. 13:39
 3/3 anonim válasza:
Travi esetleg???
2023. márc. 16. 16:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!