Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki beszélgetne Snapchaten?

Valaki beszélgetne Snapchaten?

Figyelt kérdés

Én sem igazán használom a Snapchatet, de azért gondoltam arra, hogy ott beszélgetnék inkább, mert ott a beszélgetés mégsem olyan személyes , mint Messengeren, de küld értesítést ha valaki ír és így könnyebb lenne ott beszélgetni, mint itt :) de nem ragaszkodom hozzá, viszonylag rugalmas vagyok ilyen téren :D



Ha esetleg valakinek lenne kedve, akkor privátban írjatok nevet kérlek :)


29/F


2023. febr. 5. 12:13
 1/3 anonim válasza:
14 éves kor felett komolyan képes valaki használni azt a fost?
2023. febr. 5. 12:25
 2/3 anonim válasza:

#1

Igen, ha nem írod ki a neved ugyanúgy megmaradhat az anonimitásod addig amíg akarod. Nem kell az itteni kezdő üzenet korlátozások miatt perceket várni egy válaszra. Nem kell egy képküldő oldalra feltöltened egy képet magadról, hogy más utánna azt küldözgesse jobbra balra mintha ő lenne rajta, csak nyomsz egy selfiet ami megnézés után eltűnik. Sokkal jobb oda átmenni mint itt levelezgetni.. és felnézegetni, hogy vissza írtak e már. Ha csinálnának ide valami hasonló funkciót akkor teljesen rendben lenne.

2023. febr. 5. 14:22
 3/3 anonim válasza:
Küldj egy nevet :)
2023. febr. 5. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!