Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan depressziós...

Van itt olyan depressziós ember, akivel tudnék beszélgetni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 13. 13:19
1 2
 11/17 anonim válasza:
Te vagy egyedül nem én. Tanácsot adtam, amit remélem majd valaki tizedjére is elmond emészthetőbben, ahogy a lelki világodnak az megfelel.
2023. jan. 13. 16:15
 12/17 anonim válasza:
Én depressziós vagyok évek óta egyedül élek. Nem beszélek senkivel, nincsenek barátaim, nőm sem volt soha. De van egy hobbim, amiben kiteljesedhetek, kb ez éltet.
2023. jan. 13. 16:24
 13/17 anonim válasza:
Én is depressziós vagyok és erős szorongással küzdök. Ha valakinek van kedve beszélgetni, az nyugodtan írhat. :)
2023. jan. 13. 18:06
 14/17 anonim válasza:

Ha depressziós v ki, akkor miért nem talál magának valami elfoglaltságot….

Pl… akármit amivel jobbá teheti az életet…én is szingli vagyok már régen de ez van.

Dolgozom és ennyi….at élet megy tovább…

2023. jan. 14. 11:56
 15/17 anonim válasza:
A nők miatt ne búsúlj, én már le is mondtam róluk, úgy néz ki megmaradok magamnak. Ehhez még csak "csórónak" vagy munkanélkülinek sem kell lenni, komoly végzettséggel, egyetemi diplomával is sok dolgos ember megmarad magának.
2023. jan. 18. 23:36
 16/17 anonim válasza:
Nekem nyugodtan írhatsz.
2023. jan. 19. 16:01
 17/17 anonim válasza:

"ismét azt kellett tapasztalnom, hogy a nők pénzéhesek"

Bocs.

Férfi vagyok, de aki ennyire gyűlöletes és általánosító, azzal kizárt, hogy társalogjak.

2023. jan. 19. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!