Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nők! Ha az utcán sétálva...

Nők! Ha az utcán sétálva meghalljátok azt, hogy egy mellettetek elhaladó férfi azt mondja halkan, hogy milyen gyönyörűek vagytok, akkor mit tesztek?

Figyelt kérdés

Ez velem sajnos elég gyakran elő szokott fordulni, sétálgatok a városban, jön velem szemben elég sok nő is, aztán csak úgy ösztönösen azt suttogom magamban, hogy "milyen gyönyörű vagy", "milyen szép vagy", "hű de jól nézel ki". Attól tartok, hogy ez egyszer úgy kihallatszik a fejemből, hogy egy nő meg fogja hallani.

Az az érdekes, hogy jelentős esetben ez olyan nők esetében is elő szokott fordulni nálam, akik klasszikus értelemben, globális szemszögből nézve teljesen átlagosak vagy még az alattiak, de egyben az összképet látva mégis nagyon megfognak a külsejükkel.


2022. nov. 29. 19:58
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Nem akarok kellemetlenséget, úgy teszek, mintha nem hallanám.
2022. nov. 29. 20:00
 2/22 anonim válasza:

Engem nem zavarna ha ilyeket mondanánam nekem a lányok az utcán

F

2022. nov. 29. 20:02
 3/22 anonim válasza:
Én biztos egyből azt gondolnám, hogy micsoda perverz, csak ki ne mondjam..
2022. nov. 29. 20:03
 4/22 anonim válasza:
Úgy csinálok mintha nem hallottam volna. Ha nem megy, akkor lenézően nézek rá
2022. nov. 29. 20:03
 5/22 anonim válasza:
Semmit, megyek tovább
2022. nov. 29. 20:08
 6/22 anonim válasza:
De mit keres ez a kérdés az ismerkedés kategóriában?
2022. nov. 29. 20:09
 7/22 anonim válasza:

Mostanában érzékelek pozitívnak is mondható visszajelzéseket (utoljára kamaszlány koromban voltak elragadtatott megjegyzések.)


De már cseppet sem vagyok fiatalnak mondható.


Általában merev testtartást veszek fel, hogy kedvetlennek, magamba fordulónak tűnjek - nem szeretem a felesleges figyelem többletet.

2022. nov. 29. 20:16
 8/22 anonim válasza:
Nem tudom, én személy szerint valahol örülnék neki, mivel kábé egy genetikai hulladéknak érzem magam kinézetileg, és megnyugtatna ha bármi is igazolná azt, mások szemével nézve, hogy nem vagyok az. Persze az se teljesen mindegy hogy egy lecsúszott tag mond ilyet bárkinek, vagy egy jól szituált, korban is közelálló személy.
2022. nov. 29. 20:22
 9/22 anonim válasza:
Nekem aztán beszélhet,be van dugva a fülem.
2022. nov. 29. 20:58
 10/22 anonim válasza:
Elmosolyodnék.
2022. nov. 29. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!