Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lenne egy kegyelmes asszony...

Lenne egy kegyelmes asszony itten, amely velem kíván írogatni, mert unatkozik?

Figyelt kérdés

#vers #kisasszony #Őkelme #Kegyed
2022. aug. 28. 17:00
A kérdező szavazást indított:
Jómagam itten lennék.
Nem írok ezúttal önnel, kegyelmes uram.
14 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:
Őkelmem itten lennék készen, s várva. Nem átalkodom bevallani eme gombok segítségével, nem vagyok én imposztor apámuram, csak egy szegény feltaláló, amely az időgépe segedelmével eme jövőbe transzportált készséggel, maradásom nem tart soká, várnak az idők.
2022. aug. 28. 17:07
 2/57 anonim válasza:

franciázás: 1 zsák búza

anál: 1 kakas

dugás: 1 hízósertés

komplett: 1 szürkemarha

A gumit és a sikositót őkelme köteles biztosítani.

2022. aug. 28. 17:11
 3/57 A kérdező kommentje:
Éppen minkálunk, akarom mondani a 18. században aszályos időt élünk asszonyom, ezért búzából nem szolgálhatok minktőlönk. Egy szürkemarhám ellenben akadna alásan. Gumit s sikositót biztosítani kész vagyok ha úgy kívánja, kegyelmes asszonyom, kerüljenek bármibe is eme szerzetek s fölkutatások.
2022. aug. 28. 17:25
 4/57 anonim válasza:
Kicsit túltoltad 😂
2022. aug. 28. 17:35
 5/57 anonim válasza:
Üdvözlégy kérdező uram és szépasszony válaszoló. Ahogyan olvastam vala eme szöveget jutott eszembe, hogy minálunk még tavalyi évből maradotta búza is vala. A hölgyeménynek ezen úton felajánlom eme búzát, akár többednyi adagot is kitéve, illetve szürkemarhából is akadotta vala a gulyában. Nem csak marha, sertés és minden mi szem-szájnak ingere itten léven udvaromban. Ha nem lenne elégedett ajánlatommal felkérhetem nemes főispánuramat adományért.
2022. aug. 28. 17:39
 6/57 anonim válasza:
Aztán kasznár-e kend vagy porkoláb?
2022. aug. 28. 18:04
 7/57 anonim válasza:
S kend emberöltőben ippen most hun tart?
2022. aug. 28. 18:08
 8/57 anonim válasza:
Bátyám, vérem, kérdezőm korának tudatában sajnálatosan nem állok, magamról tudom, hogyan 22. életesztendőmet élem jelenleg eme földi világon. Én voltam vala a negyedik számú válaszoló
2022. aug. 28. 18:36
 9/57 anonim válasza:
Az percöknek bővibe ugyan nem valék, s kigyelmeddel atyafiság sem lészön, de jómagam itten lennék.
2022. aug. 28. 19:07
 10/57 A kérdező kommentje:
Elbitorolnátok e helyemet? Csábítjátok mátkámat minden jóval mi szem szájnak ingere, elrabolátok szerelmes asszonyom, úgy? Tán visszamenék minkhozzánk s maga királyuramnál szólok panaszt e gaztettek okán. Legnemesebb szürkemarhám a letétemény s zálog kedvesem ha nem hagyál el engemet. Válsssz hát minkközülönk ne habozz, ne vártas jómagunkat, ne tobzódjunk imigyen.
2022. aug. 28. 19:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!