Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Fiatalok! Ti januárban jobban...

Fiatalok! Ti januárban jobban ráértek szórakozni a vizsgaidőszak alatt?

Figyelt kérdés
Örültök, hogy most nem kell iskolába menni?

2022. jan. 19. 15:01
1 2
 1/14 anonim válasza:

Fiatal ugyan nem vagyok, vizsgáim sincsenek már, de igen.

Ha úgy van, elmegyünk biciklizni, biliárdozni, gyorsétterem, vásárolgatni stb.

Azért eszembe jut néha, hogy milyen jó lenne tanulni a következő félévre, haladni a szakdolgozattal... majd meglátjuk mi lesz belőle. :D

32F

2022. jan. 19. 15:25
 2/14 anonim válasza:

Mivel egy tökre gyakorlatorientált képzésre járok, ahol év közben van hajtás, ZH-k és beadandók, ezért a vizsgaidőszak nekem unalomteljes volt, mert alig volt valami. Ez pont az ellentéte ami más egyetemeken van :D

De év közben sem igazán járok el szórakozni. Azt hiszem, hogy introvertáltként esélyem sincs klasszikus szórakozóhelyeken jól érezni magamat. Bőven jól elvagyok kis baráti iszogatásokkal és társasjátékozással. De persze a covid miatt ez elmaradozott az utóbbi 1-2 évben.


De annak amúgy nem örülök különösebben, hogy nem kell bejárni az egyetemre. Már amúgy se kellett az őszi hónapok utolsó felében (szintén covid miatt), és az is korlátolva volt, hogy mennyien járhatnak be (illetve inkább úgy fogalmazok, hogy kik). A végére már olyan is volt, hogy egyedül ültem be egy órára, mert mindenki más Teams-en volt jelen. Kínos volt.

Hiába vagyok introvertált, nekem szükségem lenne arra a kevés szociális életre amit az egyetemi tanórák adnak, mert anélkül semmim sincs.

(és szintén ez a hibrid oktatás következménye, hogy nem igazán tudott a csoport összekovácsolódni, így új barátságok se születtek - pedig én naiv mindig azt hittem, hogy itt lelek majd menedéket és barátokat a toxikus és bullyinggal teli középiskolából ;) )

2022. jan. 19. 15:48
 3/14 anonim válasza:

nem iskolába járunk hanem egyetemre

Paál György kiakad ha így mondod

2022. jan. 19. 15:50
 4/14 anonim válasza:
Sajnos ezt nem tudják neked megmondani, mert jelenleg is tanulnak.
2022. jan. 19. 16:19
 5/14 anonim válasza:
Az ismerkedés részemről nem évszak,hónap,napszak függő, hanem személyfüggő. Tehát nincs meghatározva naptári időben, hogy mikor. Idő mindig van rá, csak van úgy, hogy nincs hozzá megfelelő személy.
2022. jan. 19. 16:21
 6/14 anonim válasza:

Nincs vizsgaidőszakom, mert dolgozom. De kb ugyanakkor érek haza, mint az egyetemista haverjaim.

Nincs az az isten, hogy én ilyen k*rva hidegben a bolton vagy melón kívül elmenjek bárhová. Majd tavasszal, ha 15-25 fok lesz simán.

2022. jan. 19. 16:39
 7/14 anonim válasza:

Hát én már rég nem vagyok fiatal, de anno az egyetemen a január arról szólt, hogy egyik vizsga a másik után.

Azt hiszem, februárban volt két hét téli szünet, amikor nem volt vizsga.

2022. jan. 19. 16:49
 8/14 anonim válasza:

Igyekszem most többet lazítani,olvasni,sorozatozni, mászkálni. :)

De tényleg jó lenne előre tanulni,csak elearningen nem lesz anyag míg nem lesz tárgyfelvétel. De kell is ennyi pihi.

Mondjuk én levelezős vagyok és mellette ugyanúgy dolgozom.

2022. jan. 19. 16:50
 9/14 anonim válasza:
Elméletileg ráérnék, gyakorlatilag idegroncs vagyok.
2022. jan. 19. 17:16
 10/14 anonim válasza:

Igen, de ennek az az ára, hogy decemberben napi 12-16 órát tanulok és ezen kívül nem csinálok semmit, legfeljebb alszom.


Most egyébként kicsit elhúztam a vizsgázást és január 10 körül végeztem csak. Közben végig dolgoztam is egy kicsit.


Nagyon durva volt, egy nap több vizsga, összesen akár 12-13 kreditért is.


Most van időm szusszanni és ugyanennyi energiát a hobbiprojektjeimbe fektetni, priorizálni a munkát, találkozni a barátaimmal, elutazni a családdal stb.

2022. jan. 19. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!