Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Állatbarát emberekkel ismerked...

Állatbarát emberekkel ismerkednék / barátkoznék. Merre vagytok?

Figyelt kérdés

Nekem az kevés, ha csak megtűröd őket. Imádnod kell mindegyiküket, önzetlenül. Az a fajta ember legyél, aki az ágyába fogadna akár egy tehenet is, legyél alázatos, önzetlen szeretetgombóc! Akár férfi vagy, akár nő. Imádd az állatokat. Amennyiben nem így van, nincs közös témánk, nézetünk, semmink. Csakis az állatbarátokkal vagyok képes beszélgetni.


Legyen legalább egy állatod. Kutya, macsek, hörcsög, patkány, nyuszi, tengerimalac, papagáj, mókus, malac, hal, teljesen mindegy! Csak szeresd őket.


Tudom, lesz aki összekeveri a veganizmussal, de nyilván a kutya is húst eszik, mégis képes az összes fajjal együtt élni.


Na de a kérdésem nem is az étkezésről szól, hanem az emberi önzetlenségről. Képes vagy úgy szeretni egy állatot, gondoskodni róla, hogy tudod, pár éven belül meghal?


Szívesen beszélgetnék ilyen emberekkel! Aki az állatokat alattvalónak tartja, arra nem vagyok kíváncsi.


2021. nov. 8. 11:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
Jelen 🙋🏻‍♀️ 21 éves lány vagyok. Egy kutyám és két cicám van akik a házban élnek velem. Az ágyamban is szoktak feküdni, azt viszont annyira nem szeretem, mivel a kutya rendszeresen sétáltatva van sokszor koszos és büdi, de a kanapéra nyugodtan felmehet. Azonban én nem értek egyet az elvakult állatszeretettel, pl ha egy állatot gyerekként kezelnek és az igényeiket a szőnyeg alá seprik.
2021. nov. 8. 12:04
 2/12 anonim válasza:
Szeretem az állatokat,de egy tehénnel nem aludnék az ágyban.
2021. nov. 8. 12:16
 3/12 A kérdező kommentje:

“ha egy állatot gyerekként kezelnek és az igényeiket a szőnyeg alá seprik.”


A két jelenség nem feltétlenül ok - okozati összefüggés, tehát az állításod önmagában értelmetlen.

2021. nov. 8. 12:17
 4/12 anonim válasza:

Hát ha nem érted mire gondolok akkor nincs miről beszélnünk.


#1 voltam.

2021. nov. 8. 12:20
 5/12 anonim válasza:

Jelen. Nekem amikor reflextesztet lehetett csinálni önvezető autószoftver fejlesztéshez, nekem a kutya és a macska volt a leggyakrabban megmentett előlény a tesztvezetésen, utána jöttek az emberek.

(Ez egy olyan teszt volt, hogy kb. pár tized másodperc alatt döntöd el, hogy az embert ütöd el, vagy a kutyát, vagy parkoló autó vs. hídláb, stb.)

2021. nov. 8. 12:36
 6/12 anonim válasza:
#1 válaszolóval értek egyet, a kérdező számomra már taszító, fanatikus. Amúgy akkor a kullancsokat, szúnyogokat vagy a burokfúró legyet is szeretni kéne? Mert őket utálom.
2021. nov. 8. 12:48
 7/12 anonim válasza:
6 neeem, mert azok olyan “undik”. :)
2021. nov. 8. 12:52
 8/12 anonim válasza:
Én semmilyen állatot sem tűrnék meg az ágyamban, a házban is csak olyat, amelyet nem lehet kint tartani. Szerintem ez az elvakult, fanatikus állatimádat is legalább annyira káros, mint az állatkínzás. Az állatoknak is vannak jogaik, de az állat nem ember, meg kell húzni a határt a kettő között. Mert akkor a végtelenségig lehet tágítani a hülyeség határait, és eljutunk majd odáig, hogy az állatok is mehessenek szavazni, vagy hogy az állatok is járhassanak emberi iskolába.
2021. nov. 8. 12:53
 9/12 anonim válasza:
8 hát egyeseknél értelmesebb döntést hoznának az állatok, az tény. 🤣
2021. nov. 8. 12:55
 10/12 anonim válasza:
A kérdező szvsz gúnyolódik az állatbarátokon.
2021. nov. 8. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!