Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lehetne itt olyanokkal beszélg...

Lehetne itt olyanokkal beszélgetni akik bulikázás meg hullarészegen fetrengés helyett inkább a könyveket és olvasást szeretik?

Figyelt kérdés
Így szombaton révén beszélgetni.

2021. okt. 30. 08:18
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
A kettő között nincs átmenet? Attól hogy valaki eljár a barátaival meginni valamit, vagy szórakozni, vagy koncertre, még olvashat is...
2021. okt. 30. 09:29
 12/30 anonim válasza:
És mi van azzal, aki mindkettőt csinálja ma? ^^"
2021. okt. 30. 09:38
 13/30 anonim válasza:

Én is jobban szeretek olvasni (bár inkább neten pl történelmi cikkeket).

De utálom azokat az embereket, akik kollektíven elítélnek mindenkit, aki mást csinál és saját magukat felsőbbrendűnek érzik. Nem csodálom, hogy nincsenek barátaid és itt kell ismerkedned.

Képzelem veled a beszélgetést:

*kérdés elolvas, privát*

“Szia! Látom, te is utálod azokat, akik csak bulikázni meg piálni tudnak! Szerintem undorítóak, szerinted is?”

Te: “Szia! De örülök, hogy írtál! Igen, szerintem is gusztustalanok! Nem is értem, hogy lehet így élni, tök buták, azok sokkal okosabbak, akik könyvet olvasnak. Neked mi a kedvenced? Képzeld amúgy, nekem nincsenek nagyon barátaim élőben, mert mindenki ezeket a diszkópatkányokat bírja. Te is tapasztaltad ezt?”

“Azta, ne is mondd! Utálom őket, folyton mindenki rájuk figyel, a magunkfajta sokkal intelligensebb embert meg lenézik. Felháborító! Egyébként én Stephen Kinget és Tolkient szeretek olvasni. Te?”


Micsoda felvezetés, mint két rosszindulatú öregasszony...

2021. okt. 30. 09:51
 14/30 anonim válasza:

15: Igaz nem ez a téma, de úgy 'en bloc analógiában erről beszélgettem 2 kollegával. Pont azt kérdezgettem tőlük is, hogy mi a meglátásuk/észrevételük azzal kapcsolatosan, hogy nem ment el az utóbbi X évben ennyire polarizált irányba a közélet/politika tengelyben úgy kb. majdnem minden?


Én vallom a mikró-makró elméletet, szóval ez tuti legyűrűzik valamilyen szinten a kisemberek életterébe is, vagy legalábbis hatással van ránk.


Az életemben nem tapasztaltam még ennyi sarkos/bináris/csak végletekben létező/gondolkodó eNberkét. Nem csak neten tapasztalom ezt.


Számomra rettentő kiábrándító. :((

2021. okt. 30. 09:56
 15/30 anonim válasza:

Végre egy normális ember. Több okból is.


Én sosem szerettem bulizni. Próbáltam, de nekem ez nem szórakozás, inkább megterhelő és időpocsékolás, pénzpazarlás. Hangzavarban hányásig isznak az emberek, egyesek pedig a mocskos wc-ben vagy a hideg bokorban dugnak. Nem tudom megérteni miért jó ez, pedig próbáltam. És még én vagyok lenézve érte. Nekem az a kikapcsolódás, ha itthon, sötétben megnézhetem a kedvenc filmjeimet, fotelban vagy szabadban olvashatom a kedvenc könyveimet.

Egyébként ezek azok : Murakami Haruki, Stephen King, H.P. Lovecraft minden műve, valamint a Star Wars és Terminator univerzum. Életrajzi könyvek, lexikonok.

2021. okt. 30. 12:05
 16/30 anonim válasza:
Mert én nem vagyok normális ha elmegyek egy koncertre, és megiszok egy sört?
2021. okt. 30. 12:08
 17/30 anonim válasza:
#15 ettől még nem rosszabbak, ahogy te sem leszel jobb. Én sem vagyok bulizós típus, de ettől nem nézem le őket és nem gondolkodok végletekben, hogy csak hányásig isszák magukat meg dugnak fűvel fával, van ilyen is igen, de szerintem nem ez a gyakoribb.
2021. okt. 30. 12:57
 18/30 anonim válasza:

Velem beszélgethetsz, de nincs sok tapasztalatom a kommunikációkban.

A könyv olvasgatás, és a bulikázás, részegség hasonló szellemi képességekről, intelligenciáról árulkodnak.


Legalább valami tudományos, tanító jellegű könyveket olvasol?

21. században aki nem becsüli az egészségét, szeme világát azzal, hogy kivilágított betűket olvas. Helyette apró betűs, poros, büdös könyveket olvasgat. Annak ugyan olyan kaka van a fejében, mint az agyhalott részegnek. Az hogy valami fantázia, mese könyveket olvasgatol, azzal ugyan olyan életképtelen vagy mint egy bulikás részeg.


Ezek a dolgok az emberiség, a társadalom csúfos bukásának bizonyítékai. A részeg is, más tudat állapotba menekül, úgy ahogyan a könyvet olvasó is. Nincs különbség. Ezeket úgy hívják antiszociális viselkedés. Ki akarják zárni a valóságot az elméjükből.

2021. okt. 30. 13:19
 19/30 anonim válasza:

“És még én vagyok lenézve érte.”

Nem, cica, te azért vagy lenézve (teljesen jogosan), mert kijelented, hogy az a normális, amit TE csinálsz. Ha valaki el mer menni egy szórakozóhelyre, az már undorító, wc-ban ba szó, detoxos qrva/kurafi. Ezt te írtad, hogy aki bulizik, az ezeket csinálja, olvasd csak vissza. De kérdem én, ki a franc vagy te, hogy ki mered jelenteni, hogy te normális vagy, mások meg nem?

Ja mielőtt felmerülne: igen, jártam egy ideig bulizni, szerettem és igen, részeg is voltam, sőt még dohányoztam is. Az első csókom 18 évesen volt egy meghitt randin, a szüzességemet pedig közel 20 évesen vesztettem el egy tartós kapcsolatban, a partnerem hamarosan a férjem lesz (és nem, nem szopkodtam előtte senki farkát sem wc-ben, sem bokorban, sem kocsiban, temetőben stb helyen). Egyéb kérdés?

2021. okt. 30. 14:16
 20/30 anonim válasza:

Valaki töröltette a válaszomat (nyilván nem fogja elismerni senki) - amelyben azt írtam, ha kijózanodom, elmondom, miért lenne értelme olvasni szentiratokat, kivált az Evangéliumokat.

Nos kijózanodtam, és látom, hogy nem szabad a gyakorin elvárni, hogy humorérzéke legyen ama valakinek, és megpróbáljon elmélyedni a világ megismerésében.

2021. okt. 30. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!