Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, mi volt a legszebb...

Lányok, mi volt a legszebb bók amit valaha kaptatok?

Figyelt kérdés
2021. okt. 10. 17:59
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
*ilyenek
2021. okt. 10. 20:35
 12/25 anonim válasza:
Ez már sajnos kiment a divatból. Az ismerkedés is. Ha valami ilyesmit mondasz, amit fentebb említettél, kiröhögnek.
2021. okt. 10. 20:42
 13/25 anonim válasza:

Testvéremtől kaptam:

- ki vagy sminkelve, nem?

- nem!

- de a szemedet csak kihúztad?

- nem!

- hű, akkor természetesen de gyönyörű vagy!


Őszintén, mindenféle hátsó szándék nélkül.

2021. okt. 10. 20:43
 14/25 anonim válasza:

Ezt a "szép szemed van" szöveget több tucat embertől hallottam. Addig örültem is neki, amíg rá nem jöttem, hogy mindenkinek ezt mondják. Ez egy joker szöveg, hacsak nem kancsal vagy nagyon gülü szemű az illető, akkor rá lehet fogni bármelyik nőre, hogy szép a szeme. Szóval...gagyi.

(amúgy tényleg szép a szemem :D)

2021. okt. 10. 21:02
 15/25 anonim válasza:

Szép a hajad. :D Pedig a hajam a leggyengébb pontom. Vékonyszálú nagyon. De nem hiszem, hogy az illető komolyan gondolta...


Nem minden nőnek szép a szeme amúgy, még ha ezt is mondják. Ilyenkor a szemöldököt dicsérik meg valójában, csak nem az mondják, hogy szép a szemöldököd, hanem a szemed. De önmagában a szemben semmi szép nincs. A szemöldöktől lesz szép.

2021. okt. 10. 21:06
 16/25 anonim válasza:

Nem sok bókot kapok, sőt. Párkapcsolatban néha kapok, de az tényleg nagyon ritka.

Ennek ellenére boltban dolgozom és egy idegen nő azzal köszönte meg a segítségem, hogy "csodálatos vagy!". Nagyon meglepett és nagyon jól esett:) Nyilván nem gondolhatta komolyan de akkor abban a környezetben valóban szükségem volt erre a dicseretre.

2021. okt. 10. 21:25
 17/25 Gymnospermatophyta válasza:

14: Amúgy szerintem sem. Nem mindenkinek van szép szeme. Persze a csúnya is ritka, az "átlag" szemből van rengeteg. Én nem is mondanám ezt mindenkinek. Meg úgy semmi olyat nem mondanék, ami nem igaz. Inkább nem mondok semmit:D De ha valakinek azt mondanám, hogy szép a szeme, az azért lenne, mert tényleg szépnek tartom és kiemelkedik a többi közül.


15: Nem értek egyet a szemöldökkel. Biztos van aki szemöldök mániás, de engem hidegen hagy. (csak ne legyen tetovált, túlfestett stb.) Szerintem lehet szép a szem önmagában, sőt annak a színe tud pl. nagyon szép lenni. A szemfesték is sokaknak jól áll és kiemeli, dob rajta egyet. (láttam egyszer egy lányt akinek különösen jól állt, picit nagyobbak voltak a szemei talán, de csak kicsit és talán fehérebb volt a szeme, mint másoknak és a szem körüli sötét szemfesték és a szeme fehérje közti kontraszt nagyon adta:D)

2021. okt. 10. 21:32
 18/25 anonim válasza:
Na jó, 14-es vagyok...elképesztő, hogy hány ember nem tudta feldolgozni, hogy szépnek tartom a szemeimet (ha már más úgyse az rajtam). Mivel egy privátra sem válaszolok, le is lehetne állni velük.
2021. okt. 10. 22:57
 19/25 anonim válasza:
Egyszer odajött hozzám egy hajléktalan és azt mondta szépek a fogaim. Amúgy hamar elment onnan.
2021. okt. 11. 07:13
 20/25 anonim válasza:

Én sem szoktam sok bókot kapni. Sőt..

Viszont a napokban kaptam egyet, ami nagyon jól esett:

Szép vagy!

A múlt hónapban pedig az öcsém mondta, amikor kért nekem valamit a pultostól, hogy annak a "dögös feketének" legyen szíves, aki kint ül azzal a baráti társasággal! Nekem ez is bóknak számított.


3-as válaszolónak mondanám, hogy én is megkaptam már a "zizi vagy" kifejezést, pont egy gyakoris sráctól :)

2021. okt. 11. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!