Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki nem akar velem összepak...

Valaki nem akar velem összepakolni és szónélkül lelépni bárhova, új életet kezdeni?

Figyelt kérdés
csak nekem van már ennyire elegem a jelenlegi életemből?
2021. júl. 10. 20:38
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Nem csak te vagy igy, azonban a dolognak a gyakorlati megvalositásáig nagyon kevés jut el, illetve nem minden probléma oldható meg ezzel, arról nem is beszélve, hogy a megvalósítás sem egyszerű.
2021. júl. 10. 20:40
 2/25 anonim válasza:
Én is lelépnék, csak ahhoz kéne egy kis indulótőke, hogy mindent feltudjak számolni magam mögött.
2021. júl. 10. 20:42
 3/25 anonim válasza:
Ha nő vagy mehetünk!
2021. júl. 10. 20:44
 4/25 anonim válasza:
Ha fizeted, mehetünk. Vagy romantikusan a csillagok alatt akarsz élni? Illetve kedves enberek alamizsnájából reggelizni? Sugar kapcsolatot sok hölgy keres a neten, ott tuti dekoratívabb jelentkezök lesznek, mint gyakorin. Vagy képet ugye küldjek mielött igent mondasz? :D
2021. júl. 10. 20:46
 5/25 A kérdező kommentje:
Hehe, lány vagyok. Nem pont ilyenre gondoltam, igaz jobban is kifejthettem volna. Nem azért lépnék le, hogy valami luxusba élhessek, hanem azért, hogy ne ezt az életet kelljen élnem mint most. Kicsit kevesebb problémám lenne, már boldogabb lennék.
2021. júl. 10. 20:51
 6/25 anonim válasza:
Mert mi a problémád? Nem minden probléma oldódik meg meneküléssel.
2021. júl. 10. 20:52
 7/25 anonim válasza:
Menjünk.
2021. júl. 10. 20:52
 8/25 A kérdező kommentje:
A problémám nagy részét a körülöttem lévő emberek okozzák, hidd el megoldódna pár hét után:)
2021. júl. 10. 20:56
 9/25 anonim válasza:

4# voltam, akár hova futsz a problémáid mindig futnak utánad (sajnos) és a múltad mindig megtalál, így ha lezárni valód van, akkor zárd le, ha megbeszélni valód, akkor beszéld meg, ha cselekedni valód, akkor tedd meg, ha pedig csak egy ki kilapcsolódásra van szükséged, mert rád omlott a ház és épp nincs kedved semmivel sem foglalkozni, akkor csak menj el egy barátodhoz 1 hétre vagy fizess be egy külföldi utazást.


Bár kint sincs kolbászból a kerítés a lehetöségek jobbak. Viszont a problémáid ugyan azok lesznek :/

2021. júl. 10. 20:58
 10/25 anonim válasza:
#8: ha csak ennyi a baj, költözz hozzám.
2021. júl. 10. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!