Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Online beszélgetésnél ez...

Online beszélgetésnél ez mennyire jellemző/megszokott?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem nagyon beszéltem ilyen sokáig még senkivel, de mindig úgy jött ki, hogy még nem találkoztunk (nemsokára már talán) de most nem is ez a lényeg. Hanem így is azt érzem csak a beszélgetés alapján, hogy úgy megölelném meg ilyenek. Ez mennyire szokásos másoknál? (Huszonéves lány, a srác is korombeli)

2021. jún. 10. 18:58
1 2
 11/15 anonim válasza:
Én is pontosan így vagyok kérdező, bár az ő részéről (pasi) is érzem a viszonzást és nemsokára talizunk. Nagyon remélem jó lesz.
2021. jún. 11. 16:36
 12/15 anonim válasza:
Igen, azért vigyázzatok, élőben lehet máshogy fogjátok érezni, nekem is volt ilyen tapasztalatom. Hónapokig beszélgettünk online, és tök közel éreztem magamhoz, aztán találkoztunk, és akkor meg rettentően távol. És élőben nem is tudtunk közel kerülni sajnos. De remélem, nálatok másként alakul, és sikerül megölelnetek egymást. :)
2021. jún. 11. 19:53
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

#12 aaaaaawww ez de kedves :)

2021. jún. 11. 20:53
 14/15 anonim válasza:
Na és most már együtt vagytok?:)
2022. ápr. 3. 17:45
 15/15 A kérdező kommentje:
#14 2 nappal tali előtt lemondta a srác, utána nem is nagyon beszéltünk már...
2022. júl. 19. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!