Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Személyigazolvány Hamarosan...

Személyigazolvány Hamarosan le fog járni a személyim és ugye ittvan a koronavírus is így azon gondolkodtam hogy ha már úgyis minden online megy akkor lehetne e online igényelni az új személyimet?

Figyelt kérdés
Legalább nem kéne rohangálnom illetve elcseszni a szabadságom munkából...

2021. máj. 13. 23:29
 1/5 anonim válasza:
Nem lehet.
2021. máj. 14. 00:03
 2/5 anonim válasza:
Miért kéne szabadságot elcseszni? Az egész egy fél órás ügymenet, kérsz időpontot, odamész, megcsinálják, majd ha elkészült átveszed.
2021. máj. 14. 07:40
 3/5 anonim válasza:
Vannak bajod , biztos egy otthon készült selfit a wcben majd rátesznek
2021. máj. 14. 08:52
 4/5 anonim válasza:
Erre még az ebédszünetben is kiugorhatsz a munkahelyedről, ha a kormányablak ott van a szomszédban. Én is így csináltam. Amúgy a vészhelyzet miatt nem jár most le a vészhelyzet megszűnése utáni 15 napig.
2021. máj. 14. 09:22
 5/5 anonim válasza:
Utolsó, az az előző veszélyhelyzet volt. A mostaninál a lejáró okmányok érvényessége veszélhelyzet vége+60 napra lett kitolva.
2021. máj. 14. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!