Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Horgászni szerető lányokkal...

Horgászni szerető lányokkal hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Meg ismerkednék egy olyan lánnyal aki idejét szívesen töltené vízparton.

Hol érdemes ilyen lányokat keresni?


2021. márc. 15. 17:46
 1/8 anonim válasza:
Horgászközösségekben.
2021. márc. 15. 17:47
 2/8 anonim válasza:
Szerintem a lányok erre nem vevők. Nem véletlen van az a mese hogy nyirsz horgerson meséje. Xd mivel köztudottan az angol királyi család egyik alapvető programja, a hobbi vadászat mellett ezt így valóban nem lányoknak csinálják. És láttam már horgászokat és mind pali volt.
2021. márc. 15. 18:14
 3/8 anonim válasza:
Én még horgászlányt nem láttam, bár ismerek olyat, aki már hallott róla :) Olyan lányt találsz, aki elnapozgat-csetelget amíg te pecázol, de rossz időben egy sincs, aki menne veled.
2021. márc. 15. 18:30
 4/8 anonim válasza:
Tóparton.
2021. márc. 15. 18:42
 5/8 anonim válasza:
Én szeretek horgászni
2021. márc. 15. 19:57
 6/8 anonim válasza:

Horgásztavak.

Horgászbolt.

Halász-vadász egyesület.

2021. márc. 15. 20:03
 7/8 anonim válasza:
szívesen tartanám a pecabotod, meg nem félek a kukactól sem 21L
2021. márc. 15. 21:39
 8/8 anonim válasza:

Nem csak legenda, én is pecázom (nem kérek PÜ-t, köszi), sőt még januárban nagy esőben is kinn álltam az emberemmel a parton, ugyanis a szilvesztert egy horgászházban töltöttük.


Van női horgászok közössége is.

Szóval nem városi legenda, de azt hiszem ritkák vagyunk, mint a fehér holló és olyan sűrűn látni minket mint a Yetit.


De: akárcsak én, legtöbbünk valószínűleg az aktuális pasi mellett lett valamilyen úton módon egész napra arra kárhoztatva, hogy a parton üljön és várjon. És rájöttünk, hogy igazából a horgászat egy nagyon-nagyon király dolog, közel a természethez, ismerkedni az állatokkal. Aztán mikor elkap a versenyszellem és tovább válogatjuk a színes szagos csalikat és etetőanyagokat, mint a körömlakkot... Na onnantól nincs visszaút.


Mi jót vigyorgunk rajta, hogy most jó drága lett a horgászat nekünk, mert mindenből duplát kell venni :)


Szerintem, ha találsz egy nem horgász csajt, majd elviszed "napozni", fogsz egy-két cuki kárászt (igen, nekünk elsőre az tetszik, nem a 10 kilós harcsa), jó első lépés.

Majd mutatsz neki egy method feeder pink botot, esetleg egy okuma pink pearl pergetőt, meg pár illatos csalit, nyert ügyed van. ;)

2021. ápr. 30. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!