Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak itt pszichiáter férfiak...

Vannak itt pszichiáter férfiak, akik szívesen ismerkednének?

Figyelt kérdés
30 éves budapesti nő vagyok

2021. márc. 11. 19:55
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
#10: És te mit tudnál belerakni egy ilyen kapcsolatba? Feltételezem, presztízst akarsz szerezni, de úgy, hogy ehhez egy faszin keresztül juss hozzá.
2021. márc. 11. 21:40
 12/27 A kérdező kommentje:
Te miért foglalkozol azzal, hogy én mit tudnék belerakni? Ez nem a te dolgod. Talán meg akarod tőlem védeni a szegény férfitársaidat?
2021. márc. 11. 21:50
 13/27 anonim válasza:
#12: Nem, csak kíváncsi lennék, hogy ha már elvárásaid vannak, akkor mit tudsz hozzátenni egy kapcsolathoz. Amúgy mivel kiírtad a kérdésed, ezzel közüggyé tetted, és szerintem teljesen normális dolog megkérdezni, hogy mi az, amit te bele tudnál tenni egy kapcsolatba. És szerintem nem kell megvédenem senkit, a stílusod egyébként is megvédi tőled a férfiakat.
2021. márc. 11. 21:57
 14/27 A kérdező kommentje:

Elvárásaim vannak? A pszichiáter csak egy elvárás, azonkívül pedig nem írtam semmit. Én közgazdász vagyok, ha erre vagy kíváncsi. A stílusom megvéd :D Ez jó!

Először megkaptam, hogy ingyen akarom kezeltetni magam, majd a fizetésre hajtottam és végül presztízshez akartam jutni általa. Ez mind csak azért, mert nő vagyok.

2021. márc. 11. 22:11
 15/27 anonim válasza:
Life coach nem jó?
2021. márc. 11. 22:18
 16/27 anonim válasza:
Ennek tényleg pszihijáterre van szüksége
2021. márc. 11. 22:26
 17/27 anonim válasza:
#14: Gondolom, vannak elvárásaid. És mivel pszichiátert keresel, feltételezhető, hogy egyben egy jól kereső, társadalmi presztízst biztosító szakmával rendelkező fickót akarsz magad mellett tudni, akinek jó eséllyel futja fasza kéglire, autóra, külföldi üdülésre stb., illetve aki kvalifikáltabb. Ajánlom figyelmedbe egy korábbi hozzászólásodat: "Szerinted a kőművessegéd és a pszichiáter között csak fizetésbeli különbség van?" Ha jól sejtem, itt pl. a presztízsre is utalhattál, de valószínűleg úgyis kimagyarázod majd a dolgot. A stílusodat/mentalitásodat pedig jól jelzi pl. a 12-es hozzászólásod. Ha már néhány kérdést követően is így reagálsz, akkor képzelem, mit élhetnek át a férfiak egy kiadós veszekedésed során.
2021. márc. 11. 22:31
 18/27 anonim válasza:

Nem hiszem hogy ez a helyes utja fokozottan ellenorzott szerek beszerzesere.


Bar ki tudja...

2021. márc. 11. 22:43
 19/27 A kérdező kommentje:

#15: Life coach nem érdekel, köszönöm. :)

#17: Én arra próbáltam célozni a kérdésemmel, hogy egy kőművessegéddel nem biztos, hogy lenne közös témánk vagy közös érdeklődésünk.


"A stílusodat/mentalitásodat pedig jól jelzi pl. a 12-es hozzászólásod. Ha már néhány kérdést követően is így reagálsz..."


Na látod, te is egyetértesz abban, hogy pszichiáter kell nekem. A 16-os is megmondta.

2021. márc. 11. 22:48
 20/27 anonim válasza:

És egy közgazdász meg egy pszihijáternek milyen közös témánk lehetnek?

Pont annyi mint egy közgazdásznak még egy kőművessegédnek

2021. márc. 11. 23:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!