Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nógrád megyéből aki kizárólag...

Nógrád megyéből aki kizárólag szeretőt keres van itt olyan nő? 28F

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 21:15
 1/7 anonim válasza:
Véletlenül szerelőt olvastam. XD
2021. febr. 19. 22:01
 2/7 anonim válasza:
Fogalmazzuk át a kérdést: "Dugnék. De nem akarok messze menni érte. Valaki?"
2021. febr. 19. 22:20
 3/7 anonim válasza:
tinderen tuti van sok, ott próbálkozz
2021. febr. 19. 22:43
 4/7 anonim válasza:
szerelő XD
2021. febr. 19. 23:48
 5/7 anonim válasza:
Aggodalomra semmi ok.Én is első neki futásra szerelőt olvastam,majd vissza olvastam az olvasatomat és akkor jött részemröl a döbbenet--szeretöt...hmmm,frájdi félre olvasás.A kérdésed kérdező meglepő,ez már felér egy nemi erőszakkal szinten van.Bocs ha ezzel valakit megbántottam , ez az én véleményem másnak meg más.
2021. febr. 20. 19:21
 6/7 anonim válasza:

Tinderről Nógrádiak? Háááá bakker, itt internet sincs! Innen amúgy is minden épp eszű ember elmenekül. A fiatalok nagy része a főváros felé, egy részük más nagyobb városokba, páran pedig külföldre. Kevés a munkahely, sötét a jövő és halva született a remény. Az itt maradt emberek olyan szegények, hogy még lopni sem éri meg nekik egymástól. A környék elmaradott, közlekedés a 15.századi Inka birodalom szintjén van, a kereskedelem a perzsa piacokhoz hasonló, technika ... 0. TV még analóg, ott is csak a Csehszlovák 2 1980as adásai nézhetőek, az is hangyásan. Telefon nincs, két távírógépen lehet Morze jeleket küldeni Balassagyarmat és Rétság között. A többi helyre lovasfutár viszi a leveleket, de az is 4 nap míg Drégelypalánkról átér Romhányig. Mobilszolgáltatás? Az embereknek pénzük sincs telefonra, de ha lenne sem lenne előny, a térerő ismeretlen fogalom, max a Lovák határ mellett lehet egy csíkosat lelni. Így önmagában a Facebookon is sötét folt vagyunk, nemhogy a Facebook datingen, Tinderen vagy Badoo-n. A megyén belül szinte egy lelket nem lehet találni. A rosszlányokon is messze le vagyunk maradva, Tarjánban van 5-8-10 prosti ... de pl Gyarmat környékén senki.

Aki meg van az a pesti luxiélethez hasonlóra vágyó golddigger, aki kiteszi az agyonretusált képeit, pár - az elvárást tükrözendő - nyaralásos képpel fűszerezve. Vagy csak léleksimogatónak használja - csak a lájkokat gyűjti vele, meg a bókokat. Vagy olyan pasit keres akinek Audija/BMW-je/Mercije vagy Lexus-a estleg Mustang Shelby-je van, havi nettó 800E-s bevétel mellett és képes lesz számára finanszírozni az elvárt luxus életet .... hát, ez ebben a megyében nehezen kivitelezhető. Vágyuk az otthonülés, 0 munka, szoli, kozmi, műköröm, fodrász, smikes, fitness, 3D szempilla, 4D pilla, a póthaj, a szemöldöktetkó, piercing, gyémánt fülcsi, gyűrű, lábtyű, aranylánc, karlánc, bokalánc, telcsike, laptop, plázázás, Mekizés, éttermi vacsi, táska, ruci, cipőt, nercbunda, kocsi, stb. Logika, gondolkodás, kommunikáció mind nulla. Két bővített mondatnál FATAL error. Ő elmesélni semmit nem tud. Nemhogy egy filmet, de még azt sem mi történ vele 2 órával azelőtt. Kronológiai sorrend ismeretlen fogalom. Szókincs zéró. Alany, állítmány, határozók nem is léteztek. És a hibás a férfi aki miért nem tudja, Őkelme mire gondolt. A munka derogál, életében nem dolgozott, nem is fog. Neki a luxus JÁR. Amúgy is irodába nem megy, boltba nem megy, gyárba .... Úúúúúúr Isten ... fúúúj! Gyári melós alapból lenézendő. Ahogy az a nő is aki HTB. Szóval a 0 munka otthora is vonatkozik. Ő nem cseléd, szóval no mosogatás, no takarítás, no főzés. Konyhába amúgy is csak enni jár, az is csoda, ha meg tudja különböztetni a kiskanalat a turmixgéptől. Punci? Nyista! Elején a beetetési időszakban esetleg .... de szexuális kultúra 0. Csak kiterült béka póz, semmi movement, semmi reaction, semmi visszajelzés. Csak "legyünk túl rajta" feeling, még a saját testüket sem ismerik. A szüzességüket társadalmi nyomásra vesztették el - kinézték volna őket az osztályból, ha még azok, így muszály volt beleugrani az első f@$zba - a kényszer hatása miatt, meg azért mert rendszerint ez a helyi klub/falunap fő bikucijával történt (aki számára egy parton volt, nem több) a szexuális együttlét mára abúzus számba megy.

Aki nagy nehezen lejjebb adott a Pesties igényekből és elfogadta a tarjáni/gyarmati/pásztói életszínvonalat és még ki is fogott egy pasit, akivel KETTESBEN küzdve az élet viharaival próbálnak meglenni, azok meg nem fognak belemenni szexpartneri viszonyba, hisz azzal a stabilat kockáztatnák. Akkor sem, ha pénzt ajánlasz nekik.

Én 25 éve próbálkozom. Az elmúlt években például megfordultam mindhárom oldalon, de 8 éve próbálkozom más "vonalakon" elindulva is .... még pénzt is ajánlani szexért (megyei viszonylatban majdnem egy havi fizetésnyit) .... de ez ebben a megyében még így is halott ügy.

Marad Pest és a hivatásos rosszlányok.

2021. febr. 23. 15:44
 7/7 anonim válasza:

"Innen amúgy is minden épp eszű ember elmenekül"

ez így van, én is leléptem, vissza se nézek :D

2021. febr. 23. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!