Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok,lenne kedvetek beszélni...

Lányok,lenne kedvetek beszélni?19/F

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam,hogy mentsük egymás idejét,ha szükséges,és szögezzük le a dolgokat. Arra lennék kíváncsi,hogy ti milyen férfit kerestek?Itt most nem autókra gondolok,stb,hanem milyen típus ami nektek kell?Milyennek képzelitek el a dolgot?Mi az,amit szerettek,mi az,amit nem szerettek?Én is leírom az enyémet,ha passzol a tietekhez. Ha nem,nem rabolom az időtöket,illetve ha itt a kérdés alatt valaki valakivel pont passzol,az is egy jó dolog lehet. Csak 1 eurót kérek havonta,amiért a kérdés kiírása miatt találtatok egymásra.(JK JK)
2021. febr. 19. 16:28
 1/3 anonim válasza:

Figyelj, a legtöbb normális lánynak nincsenek nagy elvárásai.

Első, és azt mondom legfontosabb, legyen igényes. Adjon magára, tisztálkodjon, nem azt mondom, hogy használjon méreg drága parfümöt, csak, hogy azért ne egy büdös valakivel legyek már.

Nálam, személy szerint nem árt, ha okos az illető. Vicces, szerintem ez is elég fontos. Tisztelettudó, kedves - nem csak velem.

Kinézetre nálam nem sokat számít, de szerintem mindenkinek van olyan, akivel nem jönne össze.

2021. febr. 19. 16:45
 2/3 anonim válasza:

#1


Kár, hogy a lányoknál ez a ritkább eset, hogy milyen legyen egy fiú...

2021. febr. 19. 17:12
 3/3 anonim válasza:

Belső: legyünk egy hullámhosszon és érezzük jól magunkat egymás társaságában


Külső: adjon magára (azért ne legyen 100 kiló)


Teljesen őszintén ennyi.


23/f

2021. febr. 19. 17:25

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!