Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Beteg emberrel ismerkedni...

Beteg emberrel ismerkedni valaki,vannak itt betegek?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen, mert nekem sokféle betegségem van!

2020. dec. 23. 06:43
1 2
 1/16 anonim válasza:

Miért kell, hogy ez szempont legyen? Egy egészséges ember miért van kizárva?

És mindegy, hogy milyen beteg, csak beteg legyen? Mert mondjuk a teniszkönyök is betegség, meg a Down-kór is, mégis teljesen más kategória a kettő.

2020. dec. 23. 07:20
 2/16 A kérdező kommentje:
Fontos,hogy beteg legyen,mert én is az vagyok és úgysem találok mást!
2020. dec. 23. 07:23
 3/16 anonim válasza:
Na legalabb most nem hazudtad, hogy lany vagy mint multkor.
2020. dec. 23. 07:39
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem hazudgálok , milyen múltkor?, van nekem elég bajom!!
2020. dec. 23. 07:42
 5/16 anonim válasza:
Volt egy pár trombózis, tüdőembólia, véralvadási zavar genetikai okokból, visszér, szívbill. hiba, és még lesz is minden, kb ebben a sorrendben. Ez elég, vagy keressek még valamit hozzá? :D
2020. dec. 23. 08:06
 6/16 A kérdező kommentje:
Sziveddel mi volt a gond, az rendbe jött?
2020. dec. 23. 08:08
 7/16 anonim válasza:
Ezek a dolgok már nem jönnek rendbe. Mitrális billentyű-hiba, együtt lehet vele élni, csak béta blokkoló kell hozzá. Műthető is, de mivel nem érzem nagy hátrányát, nem foglalkozok vele. Az embólia miatt már úgyis buktam a fél tüdőm, tökmindegy, hogy a billentyű miatt, vagy a tüdőm miatt nem tudok a busz után szaladni :D
2020. dec. 23. 08:14
 8/16 A kérdező kommentje:

Hú, sajnálom, barátaid vannak,?


Én lebetegedtem aztán huss, mindenki tünt el tőlem..már csak akkor jönnek ha kell valami...

2020. dec. 23. 08:18
 9/16 anonim válasza:

Ne sajnálj, én sem sajnálom magam, amint látod, nem traumaként fogom fel. Ha többször kéne belehalni, kicsit zavarna, de így, hogy csak egyszer kell, belefér. Igyekszem úgy élni, hogy a legkevesebb restanciát hagyjam hátra. Igen, vannak barátok, néha több is, mint amennyit kívánnék magamnak :D

Neked milyen barátok voltak, hogy bármilyen betegség miatt elhagytak?

2020. dec. 23. 08:22
 10/16 A kérdező kommentje:

Értem, igazad lehet,


Hát nem is barátok igazánn akkor, ja!

2020. dec. 23. 08:28
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!