Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Talán Művészet?👀

Talán Művészet?👀

Figyelt kérdés

Szóval..nem tudom, hogy tolonganak - e itt a gyakori kérdéseken, de, aki csak egy kicsit is művésznek gondolja magát(festő, szakács, szobrász,író..akárki), azzal szívesen elbeszélgetnék^^

A napokban sokat jutott eszembe, milyen másképpen is látni a világot, mint ami🤔

19/L



2020. szept. 30. 11:51
 1/8 anonim válasza:

Taxis nem lenne jó neked? :D Elfurikáz, udvarias és meghallgatja minden óhajod :)

23/F

2020. szept. 30. 11:56
 2/8 anonim válasza:
Olyan jó, akinek a párja festő, grafikus, énekes és táncos? Én magam nem űzöm, de nagy rálátásom van a dologra.
2020. szept. 30. 11:57
 3/8 anonim válasza:

Hát... én rajzolok, könyvet kötök, néha animációkat csinálok, néha szobrászkodom (ezt meglehetősen amatőr módon), és fotózok.

24f

2020. szept. 30. 12:09
 4/8 anonim válasza:

Szoktam rajzolni és írni, de nem tudom, művésznek mennyire vagyok művész.

19/L

2020. szept. 30. 12:15
 5/8 veterán vas válasza:

Ismerem az érzést.....

Bár én sem vagyok művész, de néha műszaki dolgokat tervezek/álmodok -szigorúan csak a fióknak- továbbá amatőr szinten hegedülök, és szeretek főzni.

(a barátaim megnyilvánulásait ezekről a tevékenységeimről, inkább nem publikálnám) ;)

Lényeg, hogy időnként ilyen dolgokkal is KELL(!) foglalkozni.

2020. szept. 30. 12:33
 6/8 anonim válasza:
Vannak írói ambícióim, bár mostanában kissé ellustultam ezen a téren. De ha gondolod, akkor trécselhetünk egy kicsit :)
2020. szept. 30. 12:36
 7/8 anonim válasza:
Én is szeretek írni és animálni, az már már kérdés, hogy nem vagyok jó benne:')
2020. szept. 30. 12:47
 8/8 anonim válasza:
trololo
2020. szept. 30. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!