Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valakinek lenne kedve ismerkedni?

Valakinek lenne kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

24 éves fiu vagyok, a volt barátaim mind kiközösítettek, nincs kivel bulizni járnom, hogy ismerkedhessek.

Szüleimen kívül nincs senkim. Szeretnék beszélgetni, utána esetleg találkozni, elmenni inni egyet valakivel, legyen az fiu vsgy lány, szóval szeretnék barátokat.

Van még erre esélyem?



2020. szept. 3. 19:20
 1/5 anonim válasza:
Mellé csaphattad volna, hogy hová valósi vagy, milyen zenéket szeretsz, mik a hobbijaid, sok időt megspórolnál másnak, ha egyből tudja hasonló beállítottságú vagy e.
2020. szept. 3. 19:51
 2/5 anonim válasza:
17/L vagyok és általában én is magányos, ha van kedved barátkozni velem, nyugodtan írhatsz
2020. szept. 3. 20:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok. Kifejezett hobbiaim nem nagyon vannak, edzeni szoktam, videojatekozni, filmezni, szokásos sablon dolgok.
2020. szept. 3. 21:26
 4/5 anonim válasza:
Na fél siker.
2020. szept. 4. 15:41
 5/5 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék veled. Nekem se jöttek össze a dolgok az elmúlt időshakban (társasági életre vonatkozóan) ha gondolod írj 19L
2020. szept. 5. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!