Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anorexiás lány...

Van itt olyan anorexiás lány akinek lenne kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
Mielőtt még félreértenétek,lány vagyok én is😂 hasonló gondokkal
2020. jún. 8. 11:48
1 2
 1/12 anonim válasza:

Mint sorstársad beszélgetnék veled.

Most hogy jön a nyár nem tudom tovább elrejteni magam. Ez a legrosszabb.. Hisz így megijednek tőlem.:(

De még mindig nem vagyok olyan amilyen szeretnék.. Azt szeretném hogy figyeljenek rám és hogy szép legyek. Nem tudok elmenni a családi összejövetelekre, se sehová ahol enni kell. Megbántottam mindenkit, hogy visszautasítom, és nem tudják hogy azért mert nem tudok enni, főleg nem mások előtt..

Szóval írj nyugodtan. Nem vagyok hamis, meg hasonlók.

2020. jún. 8. 12:09
 2/12 anonim válasza:
Jelen
2020. jún. 8. 12:09
 3/12 anonim válasza:
Kedves Első! Ha felismerted, hogy ez rossz, akkor miért nem kérsz segítséget? Így nem lesz párod, gyermeked, stb...
2020. jún. 8. 12:57
 4/12 anonim válasza:

Jártam orvoshoz. Most újra előjöttek a problémák..

Barátom lesz biztos, aki szeret és támogat. Hiszek benne.

2020. jún. 8. 13:07
 5/12 anonim válasza:
Drukkolok! :*
2020. jún. 8. 13:10
 6/12 anonim válasza:
Én minden téren a másik tábort erősítem srác vagyok plusz kilókkal. Egyikünké se a jó irány.
2020. jún. 9. 08:26
 7/12 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is drukkolok nektek.

Tudom hogy egy része a ön hiba a másik része a társadalmi elvárások miatt van, szóval nem ízélkezek, csak drukkolok hogy minél előbb át tudjátok vészelni és sikerrel jártok.

2020. jún. 10. 08:10
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!!

Én sem azért írtam ki a kérdést,hogy lehúzzuk egymást a betegségben,hanem hogy támogassuk,és tudjunk olyanokkal beszélni akik ugyanazt élik át:))

2020. jún. 10. 11:34
 9/12 A kérdező kommentje:
#első, írtam privátot:)) többieknek meg köszi a bíztató szavakat
2020. jún. 10. 11:34
 10/12 anonim válasza:
Szia, nekem szívesen lenne kedvem beszélgetni egy "sorstársal". Nem vagytok egyedül, akkor sem, ha annak érzitek. Remélem, hogy mindenki jól van és hogy megoldódik minden. Ez a dolog nagyon nehéz, olyan mintha lázas lennél. Olyan rossz érzés, szinte ugyanaz. Viszont van köztük egy pár különbség. Ha lázas vagy, mindenki ott van, segít, ilyenkor nem várnak el tőled semmit, szinte mindenki átélte már, de amiben mi vagyunk, muszáj teljesítenünk, nem értenek meg, nem könnyű meggyógyulni stb...
2020. jún. 14. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!