Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » 27 éves magányos srác vagyok....

27 éves magányos srác vagyok. Hogy dolgozzam fel, hogy egyedül fogok megőregedni?

Figyelt kérdés
Sose kelettem senkinek
2020. máj. 31. 16:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ha eddig is magányos voltál,akkor könnyebb feldolgozni.
2020. máj. 31. 16:59
 2/12 anonim válasza:

Még csak 27 éves vagy simán lehet akárkid

Próbálkozz társkereső oldalakon meg szoktak vakrandikat is szervezni

2020. máj. 31. 17:03
 3/12 A kérdező kommentje:
Társkeresön 50 lányból ha 1 visszairt az is offol
2020. máj. 31. 17:05
 4/12 anonim válasza:
Menj el fodrászhoz vágass divatos frizurát, vegyél divatos ruhákat,használj parfümöt adj magadra úgy sokkal könyebben fogsz lányt találni
2020. máj. 31. 17:08
 5/12 anonim válasza:
Talán kicsit kevésbé kellene sajnálnod magad, mert gondolom, árad belőled.
2020. máj. 31. 17:23
 6/12 anonim válasza:

A "felnött párkapcsolatoban" kellen kiírnod ezt, ott vannak az ilyen tehetetlen emberek sorozatban, jól ellenél velük.


HA nem vagy hajlandó tenni semmit, akkor fölösleges nyafogni!

2020. máj. 31. 17:28
 7/12 anonim válasza:

#4 Azért a "használj parfümöt" elég rizikós tanács. Sokat tud ártani a megítélésnek egy nem megfelelő illat. Akkor már maradjunk a szappan + izzadásgátló kombinációnál, abból nem lehet baj! :)

Kérdező! Érdemes lenne más helyeken ismerkedned, mint eddig. Kezdj új hobbiba, járj el művelődni, csatlakozz kirándulókhoz, járj társasutazásokra. Tökmindegy, hova mész, csak találkozz emberekkel, akikkel természetes környezetben tudsz megismerkedni. Ha a személyiséged rendben van, akkor legalább barátokat tudsz találni, akik szintén bemutathatnak később másoknak.

2020. máj. 31. 17:34
 8/12 anonim válasza:

Talán próbálj meg nem neten ismerkedni.

A lányok nem olyanok, mint az Angry Birds, hogy letöltesz egy appot és elérsz egy szintet (50 lehugyozott villanypózba / megjelölt terület / összessedett 3 csillagos megoldás...) és máris öledbe hullik egy szex rabszolga, aki kimossa a gatyádat és csinál kaját.

2020. máj. 31. 17:56
 9/12 anonim válasza:
Tenni kell érte, de vedd úgy, hogy a jövődért teszel. Egyedül nem jó az életben hidd el. Én is ebben a cipőben vagyok.
2020. máj. 31. 22:47
 10/12 anonim válasza:
Mi vagy te, árva macska hogy kellened kéne valakinek? Ha akarsz valakit akkor meg kell dolgoznod érte.
2020. jún. 1. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!