Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt jo csaj aki benne...

Van itt jo csaj aki benne lenne egy kis szívatásban?

Figyelt kérdés
Egy férjet kellene behuzni a csobe. Vagyis megnezni,hogy mennyire behuzhato. Lenne valaki aki ezt bevallalna?

#megcsalás #hűség #Tudnom kell #Okkal vagyok féltékeny?
2020. máj. 22. 10:36
1 2
 11/18 anonim válasza:
hát én benne lennék, csak hol gondolod? fb vagy társkeresőn irni neki? Mert fbn minden képemen ott pózolok a pasimmal xd
2020. máj. 22. 16:20
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a karmaba🤷🏽‍♀️😂
2020. máj. 22. 16:46
 13/18 anonim válasza:
Ha már elhagytad akkor ennek az akciónak mi az értelme?
2020. máj. 22. 17:47
 14/18 anonim válasza:
Ő a karma. Jól teszed, segítsetek neki.
2020. máj. 23. 07:01
 15/18 A kérdező kommentje:
Roviden. Evek ota elhanyagolt es csak en tartottam egyben a hazassagunkat. Van ket gyerekunk,akiket meg csak fel sem hiv ha neki epp jobb elfoglaltsaga van,annyira nem torodik velunk... Allitasa szerint nem beszel nokkel. Kivancsi lennek mennyire harapna ra megis,ha egy szep no ra irna,mert annyira engem szeret meg mindig (legalabbis ezt mondja)... roviden ennyi a sztori. Nem feltetlen erdekel,hogy engem elhanyagolt/hanyagol. Viszont a gyerekeknek hianyzik az apjuk.
2020. máj. 23. 13:51
 16/18 anonim válasza:
Mondom én, hogy pasi lesz a dologban. Mennyi ilyen van.
2020. máj. 23. 14:55
 17/18 anonim válasza:
Kipróbáltátok,hogy mit reagál?
2020. dec. 31. 07:50
 18/18 anonim válasza:
Felesleges ez az ovis szintű próbálkozás. Enélkül is biztos lehetsz benne, hogy nagyon is beszél nőkkel, sőt, valószínűleg már van is új barátnője. Könnyen lehet, hogy már akkor is megvolt neki, amikor együtt voltatok.
2021. júl. 10. 10:43
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!