Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van aki szívesen/nem szívesen...

Van aki szívesen/nem szívesen ismerkedik elvont lányokkal bármilyen téren?

Figyelt kérdés

mindegy hogy társ vagy barátkeresés szempontjából. átlagban mit gondoltok az ilyen csajokról?

orr piercing, elvontabb stílus, tetkók, egyedibb öltözködés ilyesmi. persze egy teljesen igényes szinten


2020. máj. 12. 18:01
1 2
 1/15 anonim válasza:
Van akinek jól áll, van akinek nem, ezt látatlanban nem lehet megmondani. De nekem mindig is bejöttek pl. az emós, rockeres csajok.
2020. máj. 12. 18:02
 2/15 A kérdező kommentje:
azt hozzáteszem hogy nem emo és rocker stílus
2020. máj. 12. 18:03
 3/15 anonim válasza:
Szeretem az egyedi személyiseg. :) Szóval én szívesen veszem. Sokszor az ilyen stílusú lányokban, akikről te beszélsz van valami "vadság" (ami pozitív dolog), amely bejövős. :)
2020. máj. 12. 18:10
 4/15 anonim válasza:

Simán :)

Ha a tetkó és a piercing nincs túlzásba véve. A nem átlagos öltözködéssel nincs bajom, sőt adott esetben akár vonzó is lehet

2020. máj. 12. 18:12
 5/15 anonim válasza:
Nem jönnek be az ilyen lányok.
2020. máj. 12. 18:47
 6/15 anonim válasza:
Kinek mi, nekem személy szerint barát lehetne, társ nem, a barát mindegy hogy külsőre milyen, ismerek jófej csajt ilyen külsővel.
2020. máj. 12. 18:48
 7/15 anonim válasza:
Hasonló stílusom van, bár én gyűlölöm azt a szót, hogy "elvont", nem is használom magamra. :D Nekem nincsnek pozitív tapasztalataim, az emberek vagy kifejezetten utálják, vagy ezt nem hangoztatják, de akkor sem szeretik. Pedig szerintem tök jó a stílusom. :D
2020. máj. 12. 20:00
 8/15 anonim válasza:
Nekem valahogy mindig lepukkant, piás, drogos nők jutnak eszembe erről, akiken a fél város végigment. Szóval inkább passzolnám.
2020. máj. 12. 21:02
 9/15 anonim válasza:
Van. Az elvont stílust körülírhatnád jobban. Akár privátban
2020. máj. 13. 02:00
 10/15 anonim válasza:
Én részemről szívesen szoktam ismerkedni ilyen lányokkal, mert nekem az a tapasztalatom hogy legtöbbször a vadabb/extrémebb külsejűek kedvesebbek és közvetlenebbek ha megismerkedsz velük jobban...
2020. máj. 13. 06:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!