Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok, beszélgetni?

Lányok, beszélgetni?

Figyelt kérdés

NEM TÁRSKERESÉS, NYUGI!😀

Elég speciális helyzetben vagyok, szeretnék beszélgetni, barátkozni egy lánnyal. Hogy ez miért itt megoldható csak, azt majd privátban leírom, a lényeg, hogy egyáltalán nincsenek lány ismerőseim, önhibámon kívül.


Rólam: 16 éves fiú vagyok, szeretek olvasni (szépirodalmat), jó a humorom, művelt vagyok és intelligens (azért ez így egybe kicsit egoistának tűnik, nem?) írok pár rossz tulajdonságot is, biztos, ami biztos: hajlamos vagyok túlgondolni a dolgokat, sokat beszélek, emellett hiú is vagyok (de dolgozom rajta). Dobolok, szeretem a metált és a rockot, D&D-zem, túrázom. Külsőmről nem írnék semmit, irreleváns. Ha lány vagy, és barátkozni szeretnél, írj nyugodtan!

16f



tegnap 17:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni, azért lányokkal beszélnék, mert fiú barátaim vannak, viszont vannak olyan dolgok, amikben lányok tanácsára, segítségére lenne szükségem, meg néha azért kicsit sok tud lenni a fiúk társasága
tegnap 17:51
 2/6 anonim válasza:
Van Ismerkedés kategória...
tegnap 17:52
 3/6 anonim válasza:
Az egy dolog, hogy nem társkeresés, de ez nem is chat oldal, szal bukó.
tegnap 18:09
 4/6 anonim válasza:
ameddig nem tudod eldobolni a babymetal - road of resistance-t es utana awadama fever-t addig egy darab lanyra se szamits.
tegnap 18:17
 5/6 anonim válasza:

Hát kérdező lehet rossz oldalt választottál az ambícióid kiteljesítésére...

Sokaknak ez okoz örömöt, hogy itt szívják mások vérét, de nem lehetetlen jófej csajokat találni, nekem is már sikerült, hajrá!

tegnap 18:47
 6/6 anonim válasza:
Ha lányt szeretnél magadnak, ne itt keresd!!!
tegnap 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!