Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kinek van kedve barátkozni...

Kinek van kedve barátkozni egy több nyelven nyelvtörőt író 20 éves fiúval?

Figyelt kérdés

174 cm, 75kg, szőke rövid haj.



-"Somogyi papnak papa apa papájának papája papja, papámnak papámjának apjának a papja papja papomnak apja papja"


"Ich heiBe HaBen ich heiBe Hessen heiBe ich hessen HeiBe und ich heibe Hassel heiBet war heiBen hassen"


" Oczywiszczie Bydgoszcz gosc i kosc dziwiec czywiczenie wy czy czynalem czy czyjechalem"



Kmotrzse Petrzse. Veprzse rzserbrzsík v srzsidních trzsiista strzsbnych strzsech Rzehorzsa]



tegnapelőtt 06:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ennyi?
tegnapelőtt 07:41
 2/11 anonim válasza:
En 35 éves férfi vagyok, és nagyon szép koncentrikus köröket tudok rajzolni A4es lapra ceruzával, illetve bal kézzel is le tudom írni a nevem. Valaki ismerkedni?
tegnapelőtt 07:46
 3/11 anonim válasza:
Mit jelent németül, hogy "heiben"
tegnapelőtt 07:49
 4/11 anonim válasza:
heißen
tegnapelőtt 07:55
 5/11 anonim válasza:

#2

És elég jó humorod is van, ezt is kiplakátolhatod ;)

tegnapelőtt 07:57
 6/11 anonim válasza:
Ezt nem szoktam mondani, így is van, hogy első randin a lány rámnéz, aztán nevetve elrohan.
tegnapelőtt 08:20
 7/11 anonim válasza:

Ez így elsőre érdekes.

Könnyű azt hinni hogy kapcsolat érdekel.

Szerintem viszont autizmusod van és szeretnél egy barátot ennyi az egész.

Én azt tanácsolom légy nyitottabb, mert így nagyon leszűkíted a kört ha csak olyan embereket keresel akik szintén több nyelven írt nyelvtörőkben utaznak.


A nyelvtörőkönt kívül érdekel még bármi más?

tegnapelőtt 10:04
 8/11 anonim válasza:

7-es: ennek smemi köze az autizmushoz, ideje lenne leszokni arról, hogy mindenre ezt akarják egyesek ráhúzni, pedig tök ostobaság.


Kérdezö; a "német" nyelvtörödnek semmi értelme, csak egymás után összezagyvált szavak. A nyelvtörönek, mint müfajnak az a lényege, hogy a szöveg teljesen értelmes, logikus, csak a szavakat egymás után gyorsan nem könnyü kimondani.

tegnapelőtt 10:31
 9/11 anonim válasza:
Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftsausstellung még szebb.
tegnapelőtt 10:35
 10/11 anonim válasza:

8-as akkor te vagy nem tudod mit jelent az autizmus, vagy csak alig vártad hogy valahova oda írd hogy mindenre ezt akarják ráaggatni.

Nem biztos hogy az, ez csak az én véleményem, oda is raktam hogy "szerintem".

Amit mindenre ráaggatnak az az ADHD nem az autizmus.

tegnap 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!