Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Olyan férfiak akik párkapcsola...

Olyan férfiak akik párkapcsolatban vannak/vagy már családjuk van milyen célból vagytok itt?

Figyelt kérdés
tegnap 21:21
 1/4 anonim válasza:

Ez mondjuk engem is érdekelne

N

tegnap 21:33
 2/4 anonim válasza:

Vajon? Fantáziád?

62F

tegnap 21:57
 3/4 Barnabas333 válasza:

Egy nemdohányzó dominát keresek csak a hölgy örömére, rajtam lehet erényöv. Ez egy társkereső kérdés? Incel kisfiú vagy, esetleg unatkozó feleség?

Nos lássuk válaszolni szoktam az emberek kérdéseire. Bár már egyre kevesebb témában, a sok troll ettől is elveszi az ember kedvét.

tegnap 22:22
 4/4 anonim válasza:

Talán azért,mert olyan nők is itt vannak,akiknek van családja,kapcsolata.

Unja a társát,nem kapja meg vagy lelkileg, vagy testileg amit szeretne és kis reményként itt próbálkozik,hogy más emberrel is szóba álljon.

Nem kell azt hinni,hogy egy több éves kapcsolat,házasság olyan felhőtlen,boldog és kiegyensúlyozott.

Egyre több a gond és ez abból van,hogy elkapkodva jönnek össze, nem is ismerik meg egymást mélyebben. Később pedig ilyan-olyan okból nem tudnak csak úgy lekoccolni, mert ott a gyerek, a hitel, stb.

ma 04:22

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!