Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok lenne kedvetek ismerkedni?

Lányok lenne kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok.

Tolna megyében élek.

K-POP fan vagyok, de mellette hallgatok rock zenét is.

Kedves megértőnek tartom magam, akiben meglehet bízni.

Szeretek utazni,kirándulni,mozizni,zenét hallgatni, barkácsolni stb.

Nem tudom mit írthatnék még ide, esetleg ha van kedved és szimpatikusnak találsz írj nyugodtan.


ma 10:44
1 2
 1/16 anonim válasza:
Semelyik lányt sem fogja érdekelni, hogy mennyire vagy kedves és mit csinálsz szabadidődben
ma 12:55
 2/16 anonim válasza:
Én azt mondom hogy fiút könnyebben találsz főleg itt…
ma 13:02
 3/16 anonim válasza:

1

Na akkor mi érdekli a lányokat?

ma 13:26
 4/16 A kérdező kommentje:
Kérdem én, az sem jó ha bemutatkozó szöveget írok? meg az sem ha nem írok semmit? akkor most mivan?
ma 13:31
 5/16 anonim válasza:
Talán az, hogy felmész Pestre és személyesen mész oda lányokhoz? De, felőlem várhatod itt a csodát
ma 14:02
 6/16 anonim válasza:

Kérdező ne várj csodát mert egy az hogy itt kb nincsenek is lányok a másik pedig ha esetleg mégis akadna azok pedig bunkók ahogy vannak meg még nekik áll feljebb minden

Nem viccből mondták az előző válaszolók a magukét illetve én is javasolnám ha valamit érzel a saját nemed iránt és ha csak alapból is alkalmit keresel vagy lazábbat akkor

inkább velük keresd itt tuti hogy találsz plusz ezenkívül mást úgy sem akar a többségük erről ennyit szóval kb nyert ügyed is lenne náluk…

ma 14:24
 7/16 A kérdező kommentje:
Nincsenek b*zi hajlamaim szóval ja..
ma 14:29
 8/16 anonim válasza:
Igy van, a tobbseguk csak tologatna mindenkit ha tehetne sajna..
ma 14:29
 9/16 anonim válasza:
Kozben most olvasom kerdezo a valaszod, akkor igy viszont tenyleg nehez lesz a dolgod, de pontosan mit is keresnel?
ma 14:30
 10/16 A kérdező kommentje:
Egy normális kedves lányt, akivel lehet barátkozni és utána párkapcsolatot kialakítani. De ha barátkozásnál maradnánk az sem lenne baj.
ma 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!