Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedved beszelgetni?

Van kedved beszelgetni?

Figyelt kérdés

9.es lany vagyok, szeretem a gilmore girlst meg a kemiat (meg meg egy csomo dolgot csak nem akarok mindent leirni).

Ha van kedved beszelgetni irj nyugodtan:)

(eloszor beszeljuk meg itt privatban, aztan mehetunk instara, messengerre, emailre kb barmi)


ma 16:49
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szívesen beszélgetek veled, ha nem gond, hogy nem azonnal válaszolok, mert én nem a telefonhoz nőve élek.
ma 17:17
 2/15 anonim válasza:
és miröl szeretnél beszélgetni?
ma 17:39
 3/15 A kérdező kommentje:

#2 csak ugy baratkozni, megismerni a masikat (de nem ismerkedni mint olyan)

van kedved?

ma 17:48
 4/15 anonim válasza:
mivel lány vagy nagyon sok üzenetet fogsz kapni
ma 17:49
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 allok elebe (csak normalisok irjanak)
ma 17:52
 6/15 anonim válasza:

3# hát beszélgettem nem rég egy 9.-essel de kb mintha egy ai-val beszéltem volna, bár neked a szo használatod már most jobban néz ki és még

nem is tudom

ma 18:00
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 nem minden 9.es ugyanolyan, vannak azert normalisak (de abban igazad van hogy nemelyiknek borzaszto a szokincse)
ma 18:04
 8/15 anonim válasza:
Itt főleg idősebbek vannak, lehet nem lenne rossz megadni, hogy max hány éves jöhet szóba (fiatalabb meg nem nagyon lesz)
ma 18:36
 9/15 anonim válasza:
Beszélgethetünk.
ma 18:55
 10/15 anonim válasza:
sziaa, irj ha szeretnel beszelgethetünk :)
ma 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!