Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki beszélgetne velem?

Valaki beszélgetne velem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jól. Rengeteg problémám van, és még az sincs akihez szólhatnék, akivel beszélhetnék.

Nem a problémáimról akarok beszélni, hanem egyszerűen online társaság kéne. Beszéljünk bármiről.

22/F



ma 01:02
 1/5 anonim válasza:
Ne innen várd a megváltást! Itt olyan alakok fognak rád ugrani, hogy idővel csak rosszabb lesz minden. Még ha rövidtávon a hazugságok miatt eleinte jónak is tűnnek, kamatostul lesz bevasalva rajtad az egész. Hazug paraziták és válogatott elmebetegek gyűjtőhelye. Ha itt ismerkedsz, a meglévő problémáidhoz csak garantáltan hozzáveszel pár újabbat.
ma 01:07
 2/5 anonim válasza:
Nekem irhatsz nyugodtan
ma 05:09
 3/5 anonim válasza:
Nekem is írhatsz
ma 08:44
 4/5 anonim válasza:
Egyetértek az első válaszolóval.
ma 10:40
 5/5 anonim válasza:

Én viszonylag új vagyok itt, úgyhogy nem tudom mennyire igaz az első komment :( ha az, akkor sajnálom hogy ilyen az oldalon a többség :(


Egyébként ha gondolod írj nekem, hátha beszélgetünk egy jót :)

ma 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!